Soru Mi 8 Se hakkında yardıma ihtiyacım var

Mehmet414

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Merhabalar. Bir kac ufak sorum olacak. Öncelikle forumda dolastim ama pek anlayamadim.

1. Rom olarak cogu kisi eu stabil rom tavsiye etmis ama hangi sürümü en iyisi bulamadim.

2. Benim telefon da android 9 yüklü. Twrp surumude eski olmasi lazim. Neye göre hangi twrp sürümünü indirmeliyim. Ve twrp yi nasil guncelliyecegim.

3. Magisk veya baska hangi uygulama yukleniyor onuda yazarmisiniz. (Suan yuklu bir uygulama yok telefonda.

4. Ahizeden ses cok az geliyor. Dolby atmos veya hangisi oluyorsa nasil kurulur yardımcı olur musunuz

hanefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hanefi
Cihazım
redmi note 3
Konular
0
Sadece ahize için bir önerim olacak. Bende de az geliyordu ses. Rom değiştim, mod yaptım hiçbiri ışe yaramadı. Çözümü ise çok basitmiş. Zamanla ahize bölümüne toz kaçıyor tıkıyor o minik gözenekleri. Şekersiz sakızı çiğneyin biraz sonra oraya basın çekin 8-10 defa yapın. Ben bu şekilde çözdüm. Deneyin derim

Suleyman.sadioglu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi mi8 Se
Konular
12
2 yıllik mi8se kullanıcısı olarak miroom u öneriyorum muiu olarak denemediğim rom kalmadı en iyisi miroom diyebilirim 11.0.3 sürümünü kur trwp bilgisayardan yükle güncellenen bişey değil magisk 20 kurulu olsun Magisk modellerinden gms doze, YouTube vanced ve tabiki gcam kullanarak daha kaliteli fotoğraf kar çekmek için gcam fix modülünü yükle ayrıca gcam olarakta 6.1.21 sürümünü kur kesinlikle bu telefon için kusursuz çalışan sürüm çok şahane fotoğraflar çektim bunun sayesinde performansı çok güzel ve bunlar hakkında bilgim yoksa konulara göz at hepsinin hakkında detaylı bilgiye ulasabilirsin

Üst Alt