Yardım Mi 8 se Hakkında Sorularım.

enesalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Beyler yeni tel aldım .8 se . Bunun içinde global ron yüklü geldi miui 9.5 stabel . Ben global yok saniyodum . Sanirkm fake rom hatta yüz tanıma bile yok bölge yi Hindistan yapip denedim . Şimdi geçebileceğim en iyi ve en stabil rom nedir ??????? Tavsiye verin lütfen . Ne yapiyim. Ve rom gecisi nasıl çok zormun?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-21-09-34-00-136_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-11-21-09-34-00-136_com.android.settings.png
    146 KB · Görüntüleme: 125

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Kardeşim kurdum romu . tek kelimeyle efsaneee . demin kullandığım gerçekten çok kötüymüş ara sıra ağır çalışma . parmak izini geç falan okuyordu . beni sinir ediyodu mi a1 bile daha hızlıydı . şimdi telefon efsane oldu . yüz tanıma da çok iyi .

Pil yüzdesini nerden açıyoruz .

yüz tanımayı kullanıyor musun? saate bakmak için ekranı açıyorum hemen yüzü tanıyınca haliylen kilit açılıyor , ben kullanmıyorum :):) :):) bu sürüm gerçekten iyi artık güncellemek sana kalmış... pil yüzde göstermesi için; bildirimler & durum çubuğu + durum çubuğu başlığı altında göreceksin

Oyla:

enesalp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
yüz tanımayı kullanıyor musun? saate bakmak için ekranı açıyorum hemen yüzü tanıyınca haliylen kilit açılıyor , ben kullanmıyorum :):):):) bu sürüm gerçekten iyi artık güncellemek sana kalmış... pil yüzde göstermesi için; bildirimler & durum çubuğu + durum çubuğu başlığı altında göreceksin
evet yüz tanımayı kullanıyorum . birde always on displayı açtım o yüzden saat sürekli gözüküyor sıkıntı yok o yüzden :D

Oyla:

Yildiznove

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yıldız
Cihazım
Mi8se
Konular
0
Merhaba ben de mi8 se aldım ve aynı şekilde global rom kararlı yüklüydü. Sürekli Android hataları alıyorum. Güncellemeyle düzelir dediler fakat miui10 gelmedi. Bir bilgim olmadığı için işlem de yapamıyorum. Önerebileceginiz bir şey var mi?

Oyla:

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Beyler yeni tel aldım .8 se . Bunun içinde global ron yüklü geldi miui 9.5 stabel . Ben global yok saniyodum . Sanirkm fake rom hatta yüz tanıma bile yok bölge yi Hindistan yapip denedim . Şimdi geçebileceğim en iyi ve en stabil rom nedir ??????? Tavsiye verin lütfen . Ne yapiyim. Ve rom gecisi nasıl çok zormun?

Öncelikle Forumumuza Hoş Geldiniz.
Lütfen yeni konu açarken burada belirtilen kurallara göre açalım.
Bir sorun ile ilgili yardım istiyorsak ilgili forum başlığı altında açalım
Yeni bir kullanıcı isek lütfen önce S.S.S bölümünü okuyalım
Açtığınız konu başlığı içerisinde; Yardım, Acil, Hızlı, !!! v.s gibi alakasız kelimeler yer almamalıdır.

Merhaba ben de mi8 se aldım ve aynı şekilde global rom kararlı yüklüydü. Sürekli Android hataları alıyorum. Güncellemeyle düzelir dediler fakat miui10 gelmedi. Bir bilgim olmadığı için işlem de yapamıyorum. Önerebileceginiz bir şey var mi?

Telefonunuza ait bilgilerin bulunduğu Forum sayfası. İnceleyiniz.

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Sürüm adınaki CN den anlayacağımız üzere bu br Çin romu. Tek farkı üzerine Türkçe dili eklenmiş.
Boatloder kilidini açıp Twrp yükledikten sonra twrp üzerinden Eu rom kurabilirsiniz.

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Kilit açıksa ,bilgisayar kullanmayı biraz biliyorsan , eu romu bu konuda yukarıdaki cevaplarda nasıl yükleyebilirsini görebilirsin.kendin yapmadan öğrenilmiyor, çünkü telefonlarımızın ucu açık, çok şey öğreniyoruz burada.kafana takılan bir şey olursa buraya yaz.yardımcı olmaya çalışırız

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Bootloader kilidini açıp bende direkt eu roma geçiş yapacağım...

Oyla:
Üst Alt