Yardım Mİ 8 se fastbootta kaldı.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Mi 8 se telefonuma hafızası bayağı dolu idi bir anlık dalgınlıkla boş yer olmamasına karşın pc üzerinden 1 gb kadar dosya attım sanırım o esnada twrp silindi ve telefon fasboot ekranına attı orada kalıyor. Daha öncede başıma gelmişti burada hepimiz yaşamıştık mi flash ile çin romu flashlayıp dönüyorduk lakin bu sefer mi flash üzerinde

Failed (remote: (Check device console ) adlı hatayı alıyorum. Usb hub farklı kablo vs herşeyi denedim bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz?​

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Mi 8 se telefonuma hafızası bayağı dolu idi bir anlık dalgınlıkla boş yer olmamasına karşın pc üzerinden 1 gb kadar dosya attım sanırım o esnada twrp silindi ve telefon fasboot ekranına attı orada kalıyor. Daha öncede başıma gelmişti burada hepimiz yaşamıştık mi flash ile çin romu flashlayıp dönüyorduk lakin bu sefer mi flash üzerinde

Failed (remote: (Check device console ) adlı hatayı alıyorum. Usb hub farklı kablo vs herşeyi denedim bir türlü çözemedim lütfen yardımcı olur musunuz?​

Hocam forumda 8se için çok kapsamlı bir konu var ki muhtemelen incelemişsindir ben yine de orayı öneriyorum
Eğer oradaki çözümler de işe yaramadıysa muhtemelen sorun anakart ile ilgilidir
Benim de başıma daha önce geldi adb veya fastboot modunda hiç bir şekilde PC telefonu görmüyordu

Sent from my 2201123C using Tapatalk

Üst Alt