Soru Mi 8 SE Tam Kaplayan Ekran Koruyucu

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 8. 9.13 beta
Telefon Modeli
8 se
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 8 se için çinden veya buradan aldığınız tam kaplayan, kenarlarda hava boşluğu kalmayan orta kısımda gökkuşağı oluşturmayan kısacası kaliteli bir cam bulan var mı? Önerdiğiniz bir ürün varsa paylaşabilirseniz sevinirim şimdilik nano cam kullanıyorum fakat kenarlar çok açık kalıyor.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Alışveriş sitelerinde bu şekilde aratabilirsiniz.

Oyla:

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
sorun aramak değil hocam bi çok cam sıkıntılı hava boşluğu kalıyor ortada gökkuşağı oluşuyor vs deneyip memnun olan insanlardan öneri almak daha mantıklı

Oyla:

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
sorun aramak değil hocam bi çok cam sıkıntılı hava boşluğu kalıyor ortada gökkuşağı oluşuyor vs deneyip memnun olan insanlardan öneri almak daha mantıklı

Hocam hava boşluğu kalması sizin uygulama şekliniz ile alakalı

Oyla:

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
Kaç tane aldımsa dandik çıktı

Oyla:

alisemiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
semiz
Konular
6
dün gelen camı denedim camın kalitesi yapışkanı harika gel gelelim ki kenarlar çok kalın ekranın bir kısmını kapatıyor :)))
Birde bizim türk sitelerinde satıcılarımız sağolsunlar telefon dan farklı resimlerle satışına bayılıyorlar telefonla alakasısız resim le satış yapıyorlar ne aldığınız size gelince süprizzz facepalm~~

Oyla:

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Birde bizim türk sitelerinde satıcılarımız sağolsunlar telefon dan farklı resimlerle satışına bayılıyorlar telefonla alakasısız resim le satış yapıyorlar ne aldığınız size gelince süprizzz facepalm~~
o yüzden bu tarz şeyleri ae den incelemelere bakarak almak lazım... malesef burda 3 liralık ortası yapışmayan kenarlarında hava kalan camı 30 liraya tam kaplayan diye satıyorlar. şu aldığım camın kenarları kalın olmasa valla ne güzel cam yapmışlar dicem 3 kere kaldırıp tekrar yapıştırdım hala sapasağlam yapışıyor hava boşluğu falan yok... öyle böyle kullanıcaz :)

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Yeni konu açmaya gerek duymadım ,aynı olaydan muzdaribim.

Tam kaplayan koruyucu aldık, hem kenarları kalın, hemde bariz şekilde ekranın parlaklıgını etkiliyor. Güneş ışıgında nerdeyse kullanılmaz hale getiriyordu cihazı, parlaklıgı etkilemeyecek sadece çizilmeyi engellesin yeterli. Tam kaplama almaaycagım bundan sonra .Varmı tavsiye :)

Oyla:

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
o yüzden bu tarz şeyleri ae den incelemelere bakarak almak lazım... malesef burda 3 liralık ortası yapışmayan kenarlarında hava kalan camı 30 liraya tam kaplayan diye satıyorlar. şu aldığım camın kenarları kalın olmasa valla ne güzel cam yapmışlar dicem 3 kere kaldırıp tekrar yapıştırdım hala sapasağlam yapışıyor hava boşluğu falan yok... öyle böyle kullanıcaz :)
Hocam aliexprese sakın bulaşmayın 3 tl kablo aldım 13tl vergi ödedim 10tl kılıf aldım 11 tl vergi ödedim 60tl ye far aldım 20 tl vergi ödedim 1 ayda 50tl vergi verdim artık sıkıntı oldu orası 1 tl ye bile aldanız en az 10 tl vergi mecbur

Oyla:
Üst Alt