Soru Mi 8 SE den Başka telefona geçiş

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
1.5 senelik mi 8 se serüvenine nokta koymayı düşünüyorum ama ilk önceliğim kamera. Evet 2500 liraya kadar en iyi kameralardan birisi mi 8 se olabilir ama artık işlemcisi ve bataryası yetersiz geldi. Ne önerirsiniz bu fiyata kadar marka model fark etmez. Ama ekran amoled olursa harika olur çünkü artık alıştıgım için lcd ekranları göremiyorum neredeyse

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
1.5 senelik mi 8 se serüvenine nokta koymayı düşünüyorum ama ilk önceliğim kamera. Evet 2500 liraya kadar en iyi kameralardan birisi mi 8 se olabilir ama artık işlemcisi ve bataryası yetersiz geldi. Ne önerirsiniz bu fiyata kadar marka model fark etmez. Ama ekran amoled olursa harika olur çünkü artık alıştıgım için lcd ekranları göremiyorum neredeyse
ben de mi 8 se sahibiyim bu yaz değiştirmeyi düşünüyordum, mi 10 lite şuanda bizim telefonun güncel hali gibi ama fiyatı malum yani 2 tane mi 8 se parası ile alabiliyoruz o yüzden vazgeçtim

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Mi8se baya iyi arkadaşlar neden yetersiz ki, gerçi mi5 ten yeni geçtim , bana iyi geldi

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Mi8se baya iyi arkadaşlar neden yetersiz ki, gerçi mi5 ten yeni geçtim , bana iyi geldi
Telefon aslında oyun oynamayan biri için çok güzel ve hızlı. Gel gelelim ki global stabil rom olmaması ve benim gibi arama mesaj için kullanan biri için band 8 özelliği olmaması Zaman zaman ağ koymalarına ve telefon görüşmesi kalitesinin düşmesine sebep oluyor. Bu telefondan sonra bakacağım telefonda mutlaka tam 4.5g desteği ve global rom olmasını tercih edeceğim. Ayrıca diğer bir konu da batarya kapasitesi çok düşük. Günü zor çıkarıyor telefon

Üst Alt