Soru Mi 8 Se Deji batarya taktiran varmi

bykemal432

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
7
mi 8 se deji batarya kullanan biri varmı acaba , ekran süresi vs bilgi verebilirmi ?

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
2 gün önce taktırdım.. Harika diyemem ama sorunsuz ve orjinal kapasiteyi 100 sayarsak 70 eder.. Neden derseniz hem orjinali kadar hızlı şarj olmuyor hem de orjinal 5 yıllık batarya 3 saatten fazla ekran süresi veriyordu.. Bu da 3.5 maximum 4 saat gibi.. Beklediğim gibi değildi malesef.

nenox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Ben de değiştirdim, 3.5 yıl olmuştu ve ekran süresi artık 4 saati bile çıkarmaz olmuştu. Aldığım gibi test ettim. 3120 mAh olduğu söylenen batarya sıfırdan yüzde yüze sadece 1900-2000 arası mAhdi. Bir buçuk yıl oldu deji kullanıyorum. Telefon inanılmaz derece hafifliyor. Ekran sürem 4 saatti hala 4 saat. Üzüldüm. Pek bir değişen olmamıştı anlayacağınız.

Kerim003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Jjkm
Cihazım
Kerim
Konular
1
dejiyi kendim taktım kullanıyorum 7/7.5 saat ekran suresi veriyor ama 5/6 defa sarj ve desarj olunca kendine geliyor batarya ilk taktıgımda 5 saat vermıstı ekran suresi

bekircansagnak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Mi6
Konular
0
eskiden2 saat ekran süresi alıyordum batarya ölmüştü dejiyi taktım hiç ellemeden netfixden filmi 8 saat oynattı normal kullanımda 6 7 saat arası

metinex

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin
Cihazım
mi 4
Konular
5
dejiyi kendim taktım kullanıyorum 7/7.5 saat ekran suresi veriyor ama 5/6 defa sarj ve desarj olunca kendine geliyor batarya ilk taktıgımda 5 saat vermıstı ekran suresi
kendiniz nasıl taktınız gerekli aparatlar batarya ilemi geliyor benimde batarya ihtiyacım var

rasitkasimoglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raşit
Cihazım
xiaomi redmi 7
Konular
4
ustad moral bozmak istemem ama deji taktım anlatıldığı gibi değil vasat bir kalite

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15

Bu arkadaş ile iletişime geçin. En iyi batarya kendisinde ayrıca ekran ve diğer parçaların orjinalini de bulabilirsiniz

Üst Alt