Yardım Mi 8 se cihaz çöktü.

alimeser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi 8 se
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. Mi 8 se telefonum konuşurken dondu ve ekran etkisiz kaldı. cihazı kapatıp açtığımda ekran mi ve unlocked yazısında kaldı, açılmadı. Forumda türlü türlü yollar deneyerek twrp yüklemeye çalıştım ama o da nafile. twrp ekranı da donup kalıyor. Şu an twrp 3.3.1-1039 yüklü ama o da donmuş vaziyette. h,ç bir işlem yapamıyorum. Mi flash tool ile de rom yüklemeye çalıştım ama o da olmadı. Acilen yardım lazım. Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.

0Kemal51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Facebook da salih yılmaz var onu bul tek çaren o hala senin telefon dan kullanır

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Arkadaşlar merhaba. Mi 8 se telefonum konuşurken dondu ve ekran etkisiz kaldı. cihazı kapatıp açtığımda ekran mi ve unlocked yazısında kaldı, açılmadı. Forumda türlü türlü yollar deneyerek twrp yüklemeye çalıştım ama o da nafile. twrp ekranı da donup kalıyor. Şu an twrp 3.3.1-1039 yüklü ama o da donmuş vaziyette. h,ç bir işlem yapamıyorum. Mi flash tool ile de rom yüklemeye çalıştım ama o da olmadı. Acilen yardım lazım. Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
Orange Fox deneyin

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
twrp olmadan orange fox u nasıl yükleriz. çünkü twrp ekranında da kalıyor ve ilerlemiyor.
Sakin olun öncelikle,
Yerel disk içinde "mi8" adında klasör açın hem mi flash tool u hem en son sürüm firmwareyi içine atıp cihazı fastboot moduna alıp mi flash tool üzerinde clean all seçeneğini işaretleyip kurulum yapın.
Cihazı en hızlı ve kesin çözüm böyle normale çevirebilirsiniz.
Hata alma sebebiniz tahmini olarak
Ya kurmaya çalıştığınız rom cihaz üzerinde yüklü olan sürümün altı altiroll kilidi yüzünden yüklemiyor
Ya fastboot romu değil yada driver eksik veya dosyanın olduğu klasörde boşluk veya Türkçe karakter olduğu için hatae veriyor

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Edl uzerinden sifir yazilim atin. Eger yine ayni kalir ise, sorun donanimsaldir. Emmc arizasi demektir.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
twrp olmadan orange fox u nasıl yükleriz. çünkü twrp ekranında da kalıyor ve ilerlemiyor.
Fastboot moduna alıp cihazı minimal ADB üzerinden yükleyin benim cihaz brick olduğunda bu yöntemle yapmıştım

Üst Alt