Yardım Mi 8 se beta güncelleme

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
merhaba arkadaşlar, son beta güncellemesini yüklerken telefon twrp ekranında takılı kaldı. fastboot kısmına geçiş yapabiliyorum. telefonu açabilmek için ne yapabilirim acil yardım lütfen? Bu arada ekrandaki twrp 3.2.3-1227

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
merhaba arkadaşlar, son beta güncellemesini yüklerken telefon twrp ekranında takılı kaldı. fastboot kısmına geçiş yapabiliyorum. telefonu açabilmek için ne yapabilirim acil yardım lütfen? Bu arada ekrandaki twrp 3.2.3-1227
güncellemeden sonra oldu ise bir önceki sürümü wipe dalvik cache system yapıp tekrar flaşlayın açılacaktır

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef o kısım gelmiyor, twrp ekranda donmuş :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güncellemeden sonra oldu ise bir önceki sürümü wipe dalvik cache system yapıp tekrar flaşlayın açılacaktır

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
en temizi mi flash ile önce çin romu flaşlayıp daha sonra tekrar twrp ile rom kurmak olur ancak harici fastboot da tekrar twrp yazmayı deneyin

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
en temizi mi flash ile önce çin romu flaşlayıp daha sonra tekrar twrp ile rom kurmak olur ancak harici fastboot da tekrar twrp yazmayı deneyin
mi flaş hiç kullanmadım. nasıl kullanılacağını bilmiyorum.

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
şu an çin sürümü var telefonda sanırım 11.0.3. vbeta ve xiaomitoolv2 programından twrp yüklemeye çalıştım ama yine de olmadı maalesef.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
şu an çin sürümü var telefonda sanırım 11.0.3. vbeta ve xiaomitoolv2 programından twrp yüklemeye çalıştım ama yine de olmadı maalesef.
bootloader kilidini kapatmadan çin sürümünü flaşlayın daha sonra tekrar twrp yükleyin çözülür muhtemelen hocam forumda nasıl yükleneceğine dair konular var bakabilirsiniz

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
tamam denerim teşekkür ederim hocam.

yeniden merhabalar arkadaşlar. mi 8 se telefonumda twrp takılı kaldı. şu an stable çin 11.0.3 sürümü var. hiç bir şekilde, herhangi bir rom yükleyemiyorum. çok sevdiğim ve zevkle kullandığım telefondan nefret etmeye başladım . forumdaki bir çok şeyi denedim ama bir çözüm bulamadım. ayrıca telefoncuya da götürdüm 2 gün kaldı ama çözemedi maalesef. ücretli veya ücretsiz yardım bekliyorum tüm arkadaşlardan. şimdiden teşekkürler. telefonun bt kilidi açık ve imeide sorun yok bilginize.

Son düzenleme:

Emre3465

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Güncelleme
Cihazım
Mi 8 se
Konular
1
tamam denerim teşekkür ederim hocam.

yeniden merhabalar arkadaşlar. mi 8 se telefonumda twrp takılı kaldı. şu an stable çin 11.0.3 sürümü var. hiç bir şekilde, herhangi bir rom yükleyemiyorum. çok sevdiğim ve zevkle kullandığım telefondan nefret etmeye başladım . forumdaki bir çok şeyi denedim ama bir çözüm bulamadım. ayrıca telefoncuya da götürdüm 2 gün kaldı ama çözemedi maalesef. ücretli veya ücretsiz yardım bekliyorum tüm arkadaşlardan. şimdiden teşekkürler. telefonun bt kilidi açık ve imeide sorun yok bilginize.
Hocam burada yazılanları okudunuz mu hiç acaba belki yardımcı olur

Üst Alt