Soru Mi 8 SE Band 20 desteği

Einshotonekill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MC
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
IT
Konular
3
Mi 8 SE kullanıcısıyım. Herşeyin ayrı ayrı aşırı derecede memnunum belirteyim.Hiçbiryerde daha ne internetin zayıf olduğunu gördüm ne internetin çekmediğini. Ancak cihazda Band 20 desteği eksik ve internet sitelerinde SAR değeri verilmiyor. Hangi band 'ları cihazın desteklediğini telefon içinden bulamadım öncelikle bunu görüntülemeyi bilen varmı ? Sizce band 20 desteği büyük bir problemmidir ? SAR değerinin yüksek frekanslardaki band 'lardan bağlanınca arttığından bahsediyorlar. Radyasyon konusundada endişelerim var. Gerekiyorsa 4g yi kapatacağım 3g kullanacağım ancak onunda nasıl yapıldığını bulamadım. Fikirleriniz nelerdir ?

Son düzenleme:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Mi 8 SE kullanıcısıyım. Hiçbiryerde daha ne internetin zayıf olduğunu gördüm ne internetin çekmediğini. Ancak cihazda Band 20 desteği eksik ve internet sitelerinde SAR değeri verilmiyor. Hangi band 'ları cihazın desteklediğini telefon içinden bulamadım öncelikle bunu görüntülemeyi bilen varmı ? Sizce band 20 desteği büyük bir problemmidir ? SAR değerinin yüksek frekanslardaki band 'lardan bağlanınca arttığından bahsediyorlar. Radyasyon konusundada endişelerim var. Gerekiyorsa 4g yi kapatacağım 3g kullanacağım ancak onunda nasıl yapıldığını bulamadım. Fikirleriniz nelerdir ?
Cihazınızı ilgili tüm teknik bilgileri şu siteden bulabilirsiniz ;

Buna ek olarak band20 eksikliği çok büyük bir eksiklik değil,merkez kısımlarda bunun farkını anlamak gerçekten zor.Radyasyon konusuna gelirsek şu kısımdan normal mi8 için değerleri bulabilirsiniz.

Bir çok telefonun sar değerleri yakın şekilde ilerliyor hocam bunun etkisinde 4g/3g gibi etkenler olabilir fakat çok farkedeceğini sanmıyorum.İyi forumlar dilerim

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Sizin telefonda band20 yok. Ama önemi de yok. Mi5 te de yok. Ama hiçbir eksiğini hissetmedim. Vodafone'da 4g değil de 3g çekiyor. Tek gördüğüm sorun o.
Sar değerine de fazla takılmayın. Sağlığınızı bozacak kadar yüksek olsaydı onaylanmaz, ithal edilemezdi.
Çoğu meşhur telefonun sar değeri çok yüksek ama kimse farkında bile değil.

Oyla:

Einshotonekill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MC
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
IT
Konular
3
Sizin telefonda band20 yok. Ama önemi de yok. Mi5 te de yok. Ama hiçbir eksiğini hissetmedim. Vodafone'da 4g değil de 3g çekiyor. Tek gördüğüm sorun o.
Sar değerine de fazla takılmayın. Sağlığınızı bozacak kadar yüksek olsaydı onaylanmaz, ithal edilemezdi.
Çoğu meşhur telefonun sar değeri çok yüksek ama kimse farkında bile değil.
En azından telefon içinden, kutusundan veya bir siteden değeri görmek istedim ancak ulaşamadım ondan dolayı merak ediyorum kaç acaba diye SAR değeri.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınızı ilgili tüm teknik bilgileri şu siteden bulabilirsiniz ;

Buna ek olarak band20 eksikliği çok büyük bir eksiklik değil,merkez kısımlarda bunun farkını anlamak gerçekten zor.Radyasyon konusuna gelirsek şu kısımdan normal mi8 için değerleri bulabilirsiniz.

Bir çok telefonun sar değerleri yakın şekilde ilerliyor hocam bunun etkisinde 4g/3g gibi etkenler olabilir fakat çok farkedeceğini sanmıyorum.İyi forumlar dilerim
Peki cihazda 4g bağlantı yerine 3g bağlantı nasıl kullanabilirim bir bilginiz varmı ?

Son düzenleme:
Oyla:

Batuhanyildirm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
En azından telefon içinden, kutusundan veya bir siteden değeri görmek istedim ancak ulaşamadım ondan dolayı merak ediyorum kaç acaba diye SAR değeri.

Peki cihazda 4g bağlantı yerine 3g bağlantı nasıl kullanabilirim bir bilginiz varmı ?
Ayarlar>Sim kartlar & mobil ağlar>Operator adı>tercih edilen ağ türü kısmından 3g seçerseniz yeterli olur.İyi forumlar

Ayarlar>Sim kartlar & mobil ağlar>Operator adı>tercih edilen ağ türü kısmından 3g seçerseniz yeterli olur.İyi forumlar

Oyla:

Einshotonekill

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MC
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
IT
Konular
3

teşekkürler

Oyla:

sedatirgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
ben TT kullanıyorum . hem 4G+ aktif hem de Volte.

Oyla:

miyawc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
Bende tt kullanıyorum volteyi nasıl aktif ettiniz?

Oyla:
Üst Alt