Soru Mİ 8 SE ayağamı düştü

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
2000
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Bugün letgo dan xiaomi cihazlara bakayım dedim , mübalağasız cihazların yarısından fazlası mi8 se ve redmi 6 pro
Acaba diyorum millet bu cihazları kullanmayı bilmiyormu , cihaz daha yeni bir cihaz
veya kronik bir sorunmu var
yoksa imei ile alakalı problemmi var
yada global kullanıma uygun değilmi
Benim şansıma
Redmi S2 cihaza göz diktim , saçma sapan detaylar çıktı
mi 8 lite cihaza yeşillendim , kullananlar şebeke wi-fi sorunu yaşıyor
Ne yapabilirim xiaomi marka hangi cihazı almam gerekiyor
Oyunla falan pek işim yok
A1 ve A2 saf android olduğundan onlarada uyuz oluyorum
Toplum içinde masaya konabilecek cafcaflı bir cihaz öneriniz varmı
Yorum yapan , fikir beyan eden herkese şimdiden teşekkürler.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Acelen yoksa; Redmi Note 7'yi beklemeni tavsiye ederim, değilse de; Poco, kötünün iyisi durumda şu anda... ;) Çok param yok veya ben telefona fazla para vermem diyenlerdensen (benim gibi) Note 5 AI tavsiye ederim.

İkinci el fobin yoksa da; Mi Note 2 tam masaya koymalık, bir daha öyle tasarım yapmadı bu çekikler... inlove~~

sempaticafe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi mi a1
Meslek
Bilgi işlem
Konular
2
Bugün letgo dan xiaomi cihazlara bakayım dedim , mübalağasız cihazların yarısından fazlası mi8 se ve redmi 6 pro
Acaba diyorum millet bu cihazları kullanmayı bilmiyormu , cihaz daha yeni bir cihaz
veya kronik bir sorunmu var
yoksa imei ile alakalı problemmi var
yada global kullanıma uygun değilmi
Benim şansıma
Redmi S2 cihaza göz diktim , saçma sapan detaylar çıktı
mi 8 lite cihaza yeşillendim , kullananlar şebeke wi-fi sorunu yaşıyor
Ne yapabilirim xiaomi marka hangi cihazı almam gerekiyor
Oyunla falan pek işim yok
A1 ve A2 saf android olduğundan onlarada uyuz oluyorum
Toplum içinde masaya konabilecek cafcaflı bir cihaz öneriniz varmı
Yorum yapan , fikir beyan eden herkese şimdiden teşekkürler.
Ben 7 aydır, xiaomi mi A1 kullanıyorum.
Miui 10 ile gören herkesin de hoşuna gidiyor. F/p açısından bence, alınacak telefonlar arasında... En az iki sene daha kullanabilirim kaza bela gelmediği sürece.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
A.BayramKorkmaz hocam Mi8 SE'nin fazla olması tahmin ediyorum global rom nedeniyle. Açıkçası eğer kullanıcının android tecrübesi yoksa tavsiye edilebilecek bir cihaz değil fakat tecrübeli kullanıcılar için kayıtsız olanları şu an bence rakipsiz. Geçtiğimiz hafta eşime aldım ve kendisi inanılmaz memnun. Arada standart custom rom hatalarından yaşıyor fakat söylediğinde bir kaç dakika içinde sorunu gideriyorum. Eğer kendiniz için düşünüyorsanız fiyata da bağlı olmak üzere hem performans hem de tasarım olarak gerçekten iyi bir cihaz.

veliazak hocam bugün bir kaç yerde Note 2 mesajınıza denk geldim. Yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum, eğer kendiniz için düşünüyorsanız kendi kullandığım Note 2'yi size verebilirim. Gözüm gibi baktım yabancıya gitmesin :) Zaten tanıdık birinin ihtiyacı olmazsa satmam herhalde nasıl olsa bir yakınımın ihtiyacı olacaktır ona veririm diye düşünüyorum.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Acelen yoksa; Redmi Note 7'yi beklemeni tavsiye ederim, değilse de; Poco, kötünün iyisi durumda şu anda... ;) Çok param yok veya ben telefona fazla para vermem diyenlerdensen (benim gibi) Note 5 AI tavsiye ederim.

İkinci el fobin yoksa da; Mi Note 2 tam masaya koymalık, bir daha öyle tasarım yapmadı bu çekikler... inlove~~
mi not 2 ve mi mix 2 efsane cihazlar
ama mi not 2 çıkış yılı 2016 , yani baya eskidi.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
A.BayramKorkmaz hocam Mi8 SE'nin fazla olması tahmin ediyorum global rom nedeniyle. Açıkçası eğer kullanıcının android tecrübesi yoksa tavsiye edilebilecek bir cihaz değil fakat tecrübeli kullanıcılar için kayıtsız olanları şu an bence rakipsiz. Geçtiğimiz hafta eşime aldım ve kendisi inanılmaz memnun. Arada standart custom rom hatalarından yaşıyor fakat söylediğinde bir kaç dakika içinde sorunu gideriyorum. Eğer kendiniz için düşünüyorsanız fiyata da bağlı olmak üzere hem performans hem de tasarım olarak gerçekten iyi bir cihaz.

veliazak hocam bugün bir kaç yerde Note 2 mesajınıza denk geldim. Yakın zamanda telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum, eğer kendiniz için düşünüyorsanız kendi kullandığım Note 2'yi size verebilirim. Gözüm gibi baktım yabancıya gitmesin :) Zaten tanıdık birinin ihtiyacı olmazsa satmam herhalde nasıl olsa bir yakınımın ihtiyacı olacaktır ona veririm diye düşünüyorum.
Böyle bir teklifi rüyamda görsem inanmam herhalde, düşünmeniz büyük incelik... Ancak bu atraksiyona ayırabileceğim bütçeye sahip değilim şimdilik... :( Teşekkürler... Yes~~

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Böyle bir teklifi rüyamda görsem inanmam herhalde, düşünmeniz büyük incelik... Ancak bu atraksiyona ayırabileceğim bütçeye sahip değilim şimdilik... :( Teşekkürler... Yes~~
Atraksiyonun maliyeti nedir acaba )

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Hocam benim kafam karıştı
Bu mi8 in 5 tane modeli var
mi8
mi8 pro
mi8 lite
mi8 Explorer
mi8 se
Ayrıca mi8 SE nin 6GB ram olan cihazları
eu rom indirirken ram farklılığı sorun olurmu

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam benim kafam karıştı
Bu mi8 in 5 tane modeli var
mi8
mi8 pro
mi8 lite
mi8 Explorer
mi8 se
Ayrıca mi8 SE nin 6GB ram olan cihazları
eu rom indirirken ram farklılığı sorun olurmu

mi8 : Ana Model
mi8 pro : Global Üst Model
mi8 lite : Global Alt Model
mi8 Explorer : China Üst Model
mi8 se : China Alt Model

Sıralaması ise EE, Pro, Mi8, SE, Lite şeklinde yapılabilir hocam. Tüm modeller içinde bence en iyi fiyat performansı bütçenizle orantılı olarak Mi8 ve SE modelleri sunuyor. China modeller için global rom ve destek olmadığı için EE ve SE modellerini sadece tecrübeli kullanıcılara öneriyoruz.

Bildiğim kadarıyla SE versiyonları arasında rom farklılığı yok.

Üst Alt