Çözüldü Mi 8 SE arayanın ulaşamaması

alperenby19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi8 SE
Konular
2
Merhaba Mi8 SE telefonumu alalı 2 gün oldu. Konuyu taradım ancak sanırım benden başka bu problemi yaşayan yok. Ben her türlü aramayı interneti kullanabiliyorum sorunsuz hızlı kesintisiz bir şekilde ancak beni arayanlar kesinlikle ulaşamıyor. Telefon 4G çekimde gösteriyor sürekli mobil veride hiçbir sıkıntım olmadı. Ayarlarda böyle bir seçenek mevcutmu yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. Sürüm MIUI by xiaomi.eu 10.0 Stabil Android 8.1.0

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Cihaza baska simkart takip deneyebilirmisiniz. Sizin simkartida başka cihazda deneme imkanıniz varmi? Sorunun hatdan mi cihazdan mi kaynaklı oldugunu netleştirmis oluruz.

alperenby19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi8 SE
Konular
2
Cihaza baska simkart takip deneyebilirmisiniz. Sizin simkartida başka cihazda deneme imkanıniz varmi? Sorunun hatdan mi cihazdan mi kaynaklı oldugunu netleştirmis oluruz.
Bundan önceki cihazım da sorunsuz çalışıyordu sim kartım ama tek fark bir tık daha küçüldü kart, dışındaki hazır çerçeveyi de çıkarttım. LG G3 idi telefonum. Tekrar deneyip dönüş yapacağım şuanda değiştiremiyorum.

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Öncelikle temiz kurulumla stabil sürümün son versiyonunu kurup öyle denemenizi tavsiye ederim.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular