Soru Mi 8 SE 4G aktif olmuyor

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Arkadaşlar telefonla Şehirde iken 4G ye bağlanabiliyordum şimdi bağlanamıyorum.Sürekli 3G de gibi.Yani 4 g yazmıyor.Biraz kurcaladım şu ayarlar var
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Turk telekomun 4G göstermemesi büyük ihtimalle şehirde olmadığımdan kaynaklı ama Şehire gittiğimde ayarları bir değiştirip deneyeceğim.Üstteki ayarlar böyle mi olmalı?

Teşekkürler iyi forumlar.

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
ben 4g çok şarj yediği için h+ kullanıyorum 1.fotoğraf otomatik seçim 2. fotoğraf TD-SCDMA/GSM/WCDMA/LTE olarak seçip kullanabilirsiniz
Hocam TD-SCDMA nedir diye biraz baktım o Çinde kullanılan bir şeymiş.Çin'in 4g si mi 3g si mi neyse artık ama Çinde kullanıyormuş.O yüzden onu seçmedim ben.Zaten default olarak resimdeki seçiliydi.

Oyla:

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Geliştirici seçeneklerinde ekran görüntüsünde görünen gece modunu aktif ederek yapabilirsiniz hocam.
Teşekkürler hocam. Ama bende aktif olmadı. Sizin kullandığınız rom ve versiyonu nedir acaba?

Oyla:

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Teşekkürler hocam. Ama bende aktif olmadı. Sizin kullandığınız rom ve versiyonu nedir acaba?
Eu rom 10.3.1.0 hocam. Otomatik yerine her zaman açık seçeneğini işaretleyip denediniz mi? Bir de tema farklıysa olmayabilir belki ben farklı temaları kullandığımda saçmalıyordu ilk açılışta yüklü olan temayı uygulayıp tekrar bakın olmazsa başka çözüm bilmiyorum :)

Oyla:

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Eu rom 10.3.1.0 hocam. Otomatik yerine her zaman açık seçeneğini işaretleyip denediniz mi? Bir de tema farklıysa olmayabilir belki ben farklı temaları kullandığımda saçmalıyordu ilk açılışta yüklü olan temayı uygulayıp tekrar bakın olmazsa başka çözüm bilmiyorum :)
Teşekkürler hocam. Deneyip yazacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yine denedim olmadı maalesef hocam.

Oyla:

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Arkadqşlar konuyu tekrardan hortlatmış olacağım ama bakın Türk Telekom kullanıyorum şu an Şehirdeyim 4G çekiyor normalde ama ben H+ kullanıyorum.Buradan 4G ye tıkladığımda ise bu hatayı alıyorum? :?

Oyla:

Shadows_d

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Mi8 SE
Konular
1
Bu telefonda ciddi bir şebeke sorunu var. Her ne kadar band 20 cok onemli degil dense de bizleri olumsuz etkilediğini düşünüyorum. Turkcell 4gnin az cektigi yerlerde ben de şebeke sorunu yasiyorum. Oyle ki az once biri beni ararken kesildi şebeke gitti geldi ve suan 4g hic bulamıyor. Bir kac saat içerisinde kendiliğinden düzelecek. Ne yaptiysam duzeltemedim ve artik bu telefondan soğudum. Bu sorunu bir kaç kişinin yaşamasına da bir anlam veremiyorum kimse fark etmiyor mu bilemiyorum. Mesela eşimde de ayni telefon var onda da şebeke gidip geliyor ama o fark etmiyor...

Oyla:

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Arkadaşlar sorun telefonda değil operatörde.Ben şu anda farklı bir kart taktım vodafone şu an 4 g bağlanıyor.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Arkadaşlar sorun telefonda değil operatörde.Ben şu anda farklı bir kart taktım vodafone şu an 4 g bağlanıyor.

Hocam sıkıntı türktelekomda twiterin arama yerine türktelekom yazın anlarsınız

Oyla:
Üst Alt