Soru Mi 8 Satan Kimse Yok Mu?

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
" data-source="post: 280667" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Root yapmak istemiyorum banka uygulamaları var yapmazsak miui tadı çıkmıyor Google kamera falan, sonra şu çentuk işi vallahi sevmiyorum bu yüzden mi mix 2s i bile düşündüm ama onda da ön kamera sıkıntısı var. Yoksa SD 845 işlemci kamera batarya tasarım tam istediğim gibi terazi kefesine bakacağız artık. Bir çılgınlık yapıp P20 pro almayım da gerisi önemli değil

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Root yapmak istemiyorum banka uygulamaları var yapmazsak miui tadı çıkmıyor Google kamera falan, sonra şu çentuk işi vallahi sevmiyorum bu yüzden mi mix 2s i bile düşündüm ama onda da ön kamera sıkıntısı var. Yoksa SD 845 işlemci kamera batarya tasarım tam istediğim gibi terazi kefesine bakacağız artık. Bir çılgınlık yapıp P20 pro almayım da gerisi önemli değil

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
p20 pro efsane kamerası var ama yazılımını sevmiyorum

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Bulunsa bile alınması için daha erken. Xiaominin stoklarında sürekli tükeniyor. Türkiye'de de bir kaç cihaz var ve fiyatları yüksek durumda biraz daha beklemekte fayda var

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bulunsa bile alınması için daha erken. Xiaominin stoklarında sürekli tükeniyor. Türkiye'de de bir kaç cihaz var ve fiyatları yüksek durumda biraz daha beklemekte fayda var
Dolarin ne yapacağı belli değil. Düşük fiyatta geleceğini düşünmüyorum. Mi 6 2000 tl

johnbyk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
mi 8
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, bende mi 8 almak istiyorum da :) çin rom’u filan önemli değil ingilizce iyidir. Bana da nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz acaba? Teşekkürler şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Merhaba arkadaşlar, bende mi 8 almak istiyorum da :) çin rom’u filan önemli değil ingilizce iyidir. Bana da nereden aldığınızı söyleyebilir misiniz acaba? Teşekkürler şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ben çin romlu aldım ama memnun değilim açıkçası. unlock mevzusu tadımı tuzumu kaçırdı. sim card not activated sorunu da sinir bozuyor.

Üst Alt