Yardım Mi 8 şarj sorunu

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Global stabil 10.3.3 sürümünü kullanıyorum şarj konusunda ekran süresi olarak düşük değerler aldığımı düşünüyorum 4 saat gibi, en iyi Room hangisidir global Room da şarjda baya Bi sıkıntı var şuan en azından benim cihaz da güncelleme geldikten sonra Hard reset de uyguladım bana mısın demiyor

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Global stabil 10.3.3 sürümünü kullanıyorum şarj konusunda ekran süresi olarak düşük değerler aldığımı düşünüyorum 4 saat gibi, en iyi Room hangisidir global Room da şarjda baya Bi sıkıntı var şuan en azından benim cihaz da güncelleme geldikten sonra Hard reset de uyguladım bana mısın demiyor
Hocam temiz kurulum yapmışsınız bir sonuç olmadığını belirtiyorsunuz öncelikle kolay yol olarak arka planda çalışan uygulamaları ve güvenlik seçeneğinden daima temizlik yapmanızı öneririm
Daha detaya inecek olursak rom tavsiyesi kesinlikle eu.beta derim her cuma güncelleme alıyor pil süresi başarılı ve akıcı ben mi 8 se cihazımda 6.6-5 saat alıyorum :)
Veya mi-room da deneyebilirsiniz eu ya göre daha sade ancak pil süresinden bir çok kullanıcı memnun

Oyla:

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eu roma geçmek gibi Bi isteğim var fakat ayrıntılı bilgi verebilecek kullanıcı bulamadım çok az Bi fark için rom degiştirmek saçma bir şey olur gibi geliyor. Fikirleriniz için teşekkür ediyorum

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Eu roma geçmek gibi Bi isteğim var fakat ayrıntılı bilgi verebilecek kullanıcı bulamadım çok az Bi fark için rom degiştirmek saçma bir şey olur gibi geliyor. Fikirleriniz için teşekkür ediyorum
Hocam öncelikle rica ederim ikinci olarak eu çok az bir fark değildir global ile eu çok farklı çünkü eu beta China tabanlı olduğu için beta versiyonda çok yeni özellikler var ve ayrı olarak 3.parti tema yükleyebilme root izni gibi şeylerden de yararlanıyoruz tabi ki bl kilidi kapalı ise ve garanti varsa yüklememek şu aşamada daha mantıklı olur saygılar

Oyla:

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Aynı sorun bende de var. Nasıl çözülecek bilmiyorum.:)

Oyla:

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle rica ederim ikinci olarak eu çok az bir fark değildir global ile eu çok farklı çünkü eu beta China tabanlı olduğu için beta versiyonda çok yeni özellikler var ve ayrı olarak 3.parti tema yükleyebilme root izni gibi şeylerden de yararlanıyoruz tabi ki bl kilidi kapalı ise ve garanti varsa yüklememek şu aşamada daha mantıklı olur saygılar
Bl kilidi kapalı delta garantili delta bu konuda sıkıntı olmaz diyor ama, ben cesaret edemiyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende de var. Nasıl çözülecek bilmiyorum.:)
Çözüleceğe benzemiyor, miui 11 geldiğinde görmek lazım cihazdan, kamera, performans açısından aşırı memnunum ama konu şarja gelince dönem dönem degişiyor bu aralar rezalet şarj konusunda maalesef ki

Oyla:

Alaztr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Bl kilidi kapalı delta garantili delta bu konuda sıkıntı olmaz diyor ama, ben cesaret edemiyorum

Çözüleceğe benzemiyor, miui 11 geldiğinde görmek lazım cihazdan, kamera, performans açısından aşırı memnunum ama konu şarja gelince dönem dönem degişiyor bu aralar rezalet şarj konusunda maalesef ki
Ekran süresi 6.5 saatten 3.15 saate düşmüş çok saçma açıkçası ve 2 gündür böyle nedenini anlamadım.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Delta garanti bl kilidinin açılmasında ve root rom işlerinde garantiden çıkarmıyor bu konuda net bir şekilde emin olabilirsiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
pil için bir çok ayar var, ilk olarak pil ve performans a girip arka planda pil tasarrufu seçeneği ne girip arka planda çalışacak uygulamaları ayarlayın, gereksiz gördüklerinizi kapatın. 2. olarak ayarlardan google ye girip kullanmıyorsanız Google asistanı kapatabilirsiniz, mikrofonu kapatabilirsiniz. yine Google içinde konum seçeneğinden tarama ismi altından kablosuz ve Bluetooth taramasını kapalı hale getirebilirsiniz. ayarlar - ek ayarlardan gizlilik menüsü içinde Google play protect kapatılabilir, yine bu menü içinde konum kapatılabilir, yine gizlilik menüsü içinde özel uygulama erişiminden pil optimizasyonu na girip optimize edilecek öğelerin sayısı arttırılabilir. ayarlarda veri kullanımı özelliğinden Mobil veri ya da kablosuz veri kullanan programlar kısıtlanabilir. gibi gibi...

ek olarak ben Xiaomi hizmet çerçevesinin veri kullanımını da kısıtladım uzun zamandır pil harcamıyor kendisi. sonra telefonun kendi uygulamaları olan dosya yöneticisi ve güvenlik uygulaması ilk kullanımda sizden yapılanları Xiaomi ye göndereyim mi diye izin ister bunlara hayır demediyseniz telefon bu bilgileri gönderirken de belli miktarda pil harcıyor, temiz kurulum sonrası bunlara dikkat

Son düzenleme:
Oyla:

ThePasha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Hocam telefonunuzun batarya şişmesi gibi bir sıkıntısı var mı

Oyla:
Üst Alt