Yardım Mi 8 Şarj Sorunu

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Merhaba,

Bugün cihazım BL kilidi açtıktan sonra rom yüklerken fastboot ekranında kaldı. Sabahtan beri onunla uğraşıyoruz. Bu arada cihazın şarjı bitti şarja taktım. Nerdeyse 1 - 1,5 saattir fotoğraftaki gibi duruyor. Laptopun usb'sine taktım, prize taktım bi değişiklik olmadı. Telefon mi logosundan sonra o simge çıkıyor ve kapanıyor. Şarjdayken de hep o logo var. Bilgisi olan var mı ?

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Görüntüdeki ekran fastboot ekranı olabilir. Benim cihazda 3.2 twrp ve eu 10 stabil rom var. Fastboota aldığımda bu ekran geliyor bende de.

Merhaba,

Bugün cihazım BL kilidi açtıktan sonra rom yüklerken fastboot ekranında kaldı. Sabahtan beri onunla uğraşıyoruz. Bu arada cihazın şarjı bitti şarja taktım. Nerdeyse 1 - 1,5 saattir fotoğraftaki gibi duruyor. Laptopun usb'sine taktım, prize taktım bi değişiklik olmadı. Telefon mi logosundan sonra o simge çıkıyor ve kapanıyor. Şarjdayken de hep o logo var. Bilgisi olan var mı ?

Oyla:

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Yok o en çok dikkat ettiğim şey zaten. Arkadaşın dediği gibiymiş sanırım. Cihazı bağlayıp miflashtan bakınca görünüyordu. Ordan romu yükledik ve iki sorun da halloldu teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt