Soru Mİ 8 Pro - Kutu İçeriği ve Şarj

Haldunc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Haldun Çakın
Cihazım
Mİ 8 PRO
Konular
1
Merhaba,

Dün Mİ 8 Pro aldım. Sıfır ,kutulu, global versiyon ve ithalatçı garantili. Xiaomi sitesinden İmei sorgulamasını yaptım ve ürünün global sürüm olduğunu doğruladı. Ayrıca yurtiçi kaydını da sorguladım. Kayıt olarak da bir sıkıntısı yok. Kutunun jelatinini de ilk ben açtım. Fakat kutu içeriğinden silikon kılıf çıkmadı. Ayrıca cihaz ilk kurulum ekranından açılmadı, direk kurulmuş şekilde açıldı. Tarih ve saat bile doğruydu. Ama diğer tüm programlar ilk kez açılıyor gibi ayar ekranlarından açıldı. Cihazın tüm jelatinleri üzerindeydi. Cihazda ve kutuda daha önce açılmış gibi bir görüntü yok. Fakat böyle olunca içime kurt düştü. İlk Xiaomi telefonum. Sizden yorum alabilir miyim ?

ichburak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 11 Lite
Meslek
Bilgisayar Müh
Konular
52
imei kurmak için cihazı açıyorlar galiba

Oyla:

Xee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Şüphelenmekte haklısın kılıf hepsinde mi 8 lerin zaten kutu içeriği olarak veriliyor ve sen almamışsın saat ve tarih olayına gelirsek internete bağlanıp ayarlari çekmesi gerekiyor kutu ithalatçı firma tarafından açılmış büyük ihtimalle kılıfıda onlar almistir cihazinda herhangi bir problem varsa eger aldigin yerle iletişime gec ancak bir sorun yoksa cihazda çok takilma saate tarihe kılıfa boşver kargoyla iadeyle ugrasmana degmez

Oyla:

Haldunc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Haldun Çakın
Cihazım
Mİ 8 PRO
Konular
1
Şüphelenmekte haklısın kılıf hepsinde mi 8 lerin zaten kutu içeriği olarak veriliyor ve sen almamışsın saat ve tarih olayına gelirsek internete bağlanıp ayarlari çekmesi gerekiyor kutu ithalatçı firma tarafından açılmış büyük ihtimalle kılıfıda onlar almistir cihazinda herhangi bir problem varsa eger aldigin yerle iletişime gec ancak bir sorun yoksa cihazda çok takilma saate tarihe kılıfa boşver kargoyla iadeyle ugrasmana degmez
Teşekkürler. Cihazı henüz tam olarak kullanmadım. Sadece şarj ettim. Kapalı olarak ilk şarjını 6 saat civarında yapmış olmama rağmen şarj %99 olarak açıldı. Başka bir problem görmedim. Açıkçası tüm bu durum nedeniyle cihaz çok içime sinmedi ama dediğiniz gibi büyük bir sıkıntı olmadıktan sonra iadesiyle de uğraşacak vaktim yok. Umarım bir problem yaşamam.

Oyla:

Xee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Teşekkürler. Cihazı henüz tam olarak kullanmadım. Sadece şarj ettim. Kapalı olarak ilk şarjını 6 saat civarında yapmış olmama rağmen şarj %99 olarak açıldı. Başka bir problem görmedim. Açıkçası tüm bu durum nedeniyle cihaz çok içime sinmedi ama dediğiniz gibi büyük bir sıkıntı olmadıktan sonra iadesiyle de uğraşacak vaktim yok. Umarım bir problem yaşamam.
Yüzde 99 da açılması bence kafaya takılacak bir problem değil zaten acilis islemi biraz cihaz icin yorucu bir islem yuzde 1 yeme ihtimali yüksek acilirken ve cihaziniz yeni olduğu icin suan tam oturdmadi 3 5 gün kullanin pil konusunun dahada duzene girdigini görürsünüz

Oyla:
Üst Alt