Yardım Mi 8 parmak izi sorunu

Evgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evgin
Cihazım
mi8 128gb
Konular
1
Herkese iyi forumlar cihazı hepsiburadadan yeni aldım 2 gün oldu 128 gb global rom olarak geldi
Telefonu açıp ilk kurulumunu yaptım parmak izi neredeyse dokunmadan algılıyodu müthişti aradan 1 saat sonra falan miu10 güncellemesi geldi yükledim parmak izini zor görmeye başladı 4 5 denemeden sonra açmaya başladı bekledim düzelir diye bişey olmadı dün wipe data yapıp 0 dan başlattım miu 10 yüklü olarak açıldı yine parmak izini tanıttım sorunsuz çok hızlı çalılıyodu akşam yattım sabah kalktığımda yine sıkıntı vardı 4 5 denemeden sonra açıyor yine
Bu neden kaynaklı olabilir 0 telefonun bu kadar dengesiz çalışması normal mi bu sorun nasıl gider başına gelen var mı acaba yeni teledonun bu sıkıntı çok moral bozucu

Evgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evgin
Cihazım
mi8 128gb
Konular
1
4 5 tane kurduğumda oldu sıkıntı o değil parmak izi zor işliyo güncellemeden sonra kurulumu bile zor yapıyo dokunmama rağmen algılamıyo

Oyla:

Gokbet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökberk
Cihazım
İphone 6
Konular
4
Herkese iyi forumlar cihazı hepsiburadadan yeni aldım 2 gün oldu 128 gb global rom olarak geldi
Telefonu açıp ilk kurulumunu yaptım parmak izi neredeyse dokunmadan algılıyodu müthişti aradan 1 saat sonra falan miu10 güncellemesi geldi yükledim parmak izini zor görmeye başladı 4 5 denemeden sonra açmaya başladı bekledim düzelir diye bişey olmadı dün wipe data yapıp 0 dan başlattım miu 10 yüklü olarak açıldı yine parmak izini tanıttım sorunsuz çok hızlı çalılıyodu akşam yattım sabah kalktığımda yine sıkıntı vardı 4 5 denemeden sonra açıyor yine
Bu neden kaynaklı olabilir 0 telefonun bu kadar dengesiz çalışması normal mi bu sorun nasıl gider başına gelen var mı acaba yeni teledonun bu sıkıntı çok moral bozucu
Aynı durum bende de var nasıl düzeltme yapılacaktır?? Çok geç okuyor yavaş birde

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum bende de miui10 yüklü bazen yanlışlıkla dokunuyorum anında okuyor ve kilidi açıyor

Oyla:

Evgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Evgin
Cihazım
mi8 128gb
Konular
1
Yazılımsal olacağını düşünmüyorum bende de miui10 yüklü bazen yanlışlıkla dokunuyorum anında okuyor ve kilidi açıyor
Şimdi hepsiburadadan aldık bu ürünü 2. Gün bugün kapalı kutu jelatinli nasıl bozuk olabilir çok şaşırdım şuan site bunu kabul edip yenisini verir mi yazılım atıp bişeyi yok dşye geri mi gönderir ne yapmamız lazım

Oyla:

Murat Coşgun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
MI8
Konular
0
aynı parmak izi sorunu bende de var telefondan soğuttu beni resmen

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Yeni gelen güncellemeden kaynaklı arkadaşlar.

Oyla:

Murat Coşgun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
MI8
Konular
0
yeni güncellemede kesin düzelir mi veya yeni güncelleme ne zaman gelecek bilen var mı çünkü telefonun 15 günlük iade süresi dolmadan gerekli işlemi yapacağım.

Oyla:

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
nasıl bir sorun telefonum son güncelleme yağ gibi çalışıyor parmak izi.

Oyla:
Üst Alt