Yardım Mi 8 NERDEN ALMALIYIM YARDIM

Kadircan88

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadircan
Cihazım
İphone 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.4
Telefon Modeli
İphone 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba 5 yıldır iphone kullanıyorum ve artık cidden sıkıldım mi 8 almak istiyorum fakat nereden alacağım konusunda biraz tereddütteyim. Hepsiburada ve gittigidiyordan satışlar yapılıyor ve migrostanda,kvk garantili almak istiyorum zaten.Migrosta 2999₺ le gittigidiyorda kvk garantili ise 3249₺ ve internetten daha önce telefon almadım lütfen yardım edermisin çok arada kaldım internete güvenmek istemiyorum arızalı gelan gelebilir ve gittigidiyor çok ilgilenmiyormuş acaba ne yapmaylıyım acill yardımm edermisiniz teşekkürler

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben bugüne kadar kullandığım telefonları hep internet üstünden aldım. Hepsi burada sitesinden, sorun yaşamadım hiç. Avantajı olduğu gibi dezavantajları da var.

Aldınız diyelim cihazı internet üstünden, sorun var cihazda, 14 gün iade hakkınız olmasına rağmen önce teknik servise göndermenizi isteyebilirler. Bu sıkıntı.

Mağazadan gidip alırsınız, orda açarsınız, cihazda sıkıntı varsa hemen orda değişimini sağlayabilirler bence. Tabi bu benim fikrim, yine teknik servise göndermenizi isterler ise bilemem.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ulassa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulas
Cihazım
Xiaomi Mi Mix
Konular
3
Gittigidiyor üzerinden aldğınız cihazda gittigidiyor sadece satışta rolu bulunuyor yani garantilik bir durum olduğunda gittigidiyor firmasından bir karşılık beklemeyin garantide rol oynayan kvk firmasıdır.ama gittigidiyordan aldığınızda bir onay süreci vardır buna güvenli internet satışı denir.para bir havuza aktarılır ve ürün size geldikten sonra paranın satıcıya aktarılması için sizden onay ister tam bilmiyorum 2-3 gün onay süresi verir. osayede cihazı 2-3 gün test edebilir begenmezseniz iade seceneği ile geri gönderim yaparak paranızı geri alabilirsiniz artı güvenli internet satışı sözleşmesinde 14 gün cayma hakkınnız bulunmaktadır. tabi görüp almak bana herzaman en matıklı gelmiştir teknoloji konusunda hiç değilse bile bir telefoncuya girin ve mi 8 bi bakın sonra gittigidiyor ve hepsibuarada sitelerinden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Oyla:

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
Arkadaşlar merhaba 5 yıldır iphone kullanıyorum ve artık cidden sıkıldım mi 8 almak istiyorum fakat nereden alacağım konusunda biraz tereddütteyim. Hepsiburada ve gittigidiyordan satışlar yapılıyor ve migrostanda,kvk garantili almak istiyorum zaten.Migrosta 2999₺ le gittigidiyorda kvk garantili ise 3249₺ ve internetten daha önce telefon almadım lütfen yardım edermisin çok arada kaldım internete güvenmek istemiyorum arızalı gelan gelebilir ve gittigidiyor çok ilgilenmiyormuş acaba ne yapmaylıyım acill yardımm edermisiniz teşekkürler
Hocam elimden geldiğince anlatmaya çalışmıştım. İncelemek isterseniz:
Mi 8 almak istiyorum

Oyla:
Üst Alt