Soru Mi 8 Miui 12 Isınma problemi

gdincer66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar iyi forumlar bir sorum olacak cihazım mi 8 ve normal bir şekilde kullandığım zaman (oyun vs hariç) uygulamalarda gezerken çok ısınıyor miui 12 den mi kaynaklanıyor whatsappta yazışırken bile bu oluyor hiçbir fikrim yok bootloader kilidim açık ve miui 12 20.6.4 sürümünü kullanıyorum bir çözümü var mı acaba?

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bende aynı cihazı kullanıyorum. MIUI 12 ile beraber bende de bu sorun çıkmaya başladı. Ama Reboot yapınca düzeliyor.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Yeni sürümleri yüklemeyi deneyin. Havalar çok sıcak (bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir) belkide bundan kaynaklanıyor olabilir. Ben Mix 2 kullanıyorum bende de ısınma oluyor. WhatsApp'ta ısınma olduysa mutlaka bir problem olmalı. Instagram ve Facebook canlı yayınlarında ısınma oluyor bende.

Oyla:

gdincer66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bende aynı cihazı kullanıyorum. MIUI 12 ile beraber bende de bu sorun çıkmaya başladı. Ama Reboot yapınca düzeliyor.
Umarım yeni gelen nihai sürüm ile düzelir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni sürümleri yüklemeyi deneyin. Havalar çok sıcak (bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir) belkide bundan kaynaklanıyor olabilir. Ben Mix 2 kullanıyorum bende de ısınma oluyor. WhatsApp'ta ısınma olduysa mutlaka bir problem olmalı. Instagram ve Facebook canlı yayınlarında ısınma oluyor bende.
Yeni sürüm yüklemek aklıma gelmedi değil ama çok küçük bug fixler çözülüyor ve 2.5 gb indirmeye üşeniyorum açıkçası her seferinde

Oyla:
Üst Alt