Soru Mi 8 mi? Mi 9 SE mi?

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Mi 9 SE cihazım var batarya performansından memnun değilim ve ben fotoğraf çekmeyi çok seviyorum bu yüzden Mi 8 ile takas yapmayı düşünüyorum sizce?
Bu arada Mi8 de ki Sony IMX 363 Mi 9 SE de ki 586 dan daha başarılı neden derseniz Gcamda 363 Pixel telefonlarında ki sensör bu yüzden bizim 586 dan daha performanslı çalışıyor. Araştırabilirsiniz. Teşekkürler.

tahaydin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Mi 8
Konular
15
Mi 9 SE cihazım var batarya performansından memnun değilim ve ben fotoğraf çekmeyi çok seviyorum bu yüzden Mi 8 ile takas yapmayı düşünüyorum sizce?
Bu arada Mi8 de ki Sony IMX 363 Mi 9 SE de ki 586 dan daha başarılı neden derseniz Gcamda 363 Pixel telefonlarında ki sensör bu yüzden bizim 586 dan daha performanslı çalışıyor. Araştırabilirsiniz. Teşekkürler.
Merhaba hocam ben mi 8 kullanıyorum ofisteki arkadaşım yaklaşık 6 aydır mi 9 se kullanıyor çinden almıştı kamera konusunda biz karşılaştırdık onunki hem geniş açı çekim olsun hem de video konusunda bir tık daha önde gibi geldi bize normal fotoda da öyle (gcam kullanıyorum ) bana sorarsanız mi 8 e geçmeniz çok da doğru bir karar olmaz gibi (bana göre tabi)

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resquee06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kudret
Cihazım
Mi8
Konular
50
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ben Bayadır mi8 Kullanıyorum hala yeni çıkan telefonların çokta önünde olmadğını düşünüyorum. Zira işlemcisi kamerası Herşeyi çok yerli yerinde kullanmasıda öyle

spilterr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
26

Ben Bayadır mi8 Kullanıyorum hala yeni çıkan telefonların çokta önünde olmadğını düşünüyorum. Zira işlemcisi kamerası Herşeyi çok yerli yerinde kullanmasıda öyle
Evet gayet güzel fotoğraflar çıkarıyor mi 8

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro