Yardım Mi 8 / Mi 9t pro hızlı şarj sorunu

• Konbuyu başlatan Zift
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 294

Zift

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.3
Telefon Modeli
mi 8 / mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar,

uzun zamandır eşimin kullandığı mi 8 telefon var gayet memnun ancak son zamanlar da hızlı şarj sorunu yaşıyoruz bununla birlikte geçtiğimiz hafta mi 9t pro telefon aldım 2. el onda da aynı problem olunca telefon tamiri ile uğraşan arkadaş götürdüm şarj soketi + yeni aldığım telefonun bataryasını değiştirdik ancak sorun devam ediyor iki telefonda da aynen devam.

elimde bir de 5s plus modeli var şarj adaptörlerini onda deniyorum o normal bir şekilde hızlı şarj oluyor.

başka ne yapabilirim forumda baktım bir kaç konuya ama çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz lütfen.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
ben global rom kullandıgım zamanlarda hızlı sarj sorunu oluyordu eu yada mmx de hiç yasamadım ama esimin teli global rom hala sorun oluyor. sarj kablosunu cıkarıp ters takınca yada bıkaç kere cıkar tak yapınca(telden yada adaptörden) hızlı sarj olmaya baslıyordu. büyük ihtimalle denemişsinizdir paylasayım dedim :)

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Uygun bulabilirsen aliekspres den olabilir anakart alt boart birleştiren Flex satın alın..zamanla hızlı şarjda akım fazla geçtiğinden bu Flex arıza yapmış olabilir.

M2007J17C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Zift

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi 12T Pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl illet bir sorunsa telefoncu dahi yapamadı. batarya değişti soket değişti banamasın demiyor. :(

Oyla:
Üst Alt