Sohbet Mi 8 Lite'dan Mi Max 3'e Geçilir Mi?

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Selam arkadaşlar. Hem bataryasının hem de ekranının büyük olması sebebiyle Mi Max 3 cihazına geçmek istiyorum. Benim açımdan eksisi SD660'dan SD636'ya düşmek ve 6 GB ramden 4 GB rame düşmek olacak.
Tasarımını beğeniyorum Max 3'ün. O açıdan sıkıntı olmaz.
Alırsam sıfır ve garantsiz Mi Max 3 alacağım. Sizce geçmeye değer mi?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Selam arkadaşlar. Hem bataryasının hem de ekranının büyük olması sebebiyle Mi Max 3 cihazına geçmek istiyorum. Benim açımdan eksisi SD660'dan SD636'ya düşmek ve 6 GB ramden 4 GB rame düşmek olacak.
Tasarımını beğeniyorum Max 3'ün. O açıdan sıkıntı olmaz.
Alırsam sıfır ve garantsiz Mi Max 3 alacağım. Sizce geçmeye değer mi?

Hocam, max 3 çok güzel cihaz. Sd660 den 636 ya düştüğünüzü farketmezsiniz bile. Ama max 3 artık eskiyor. Yakındır max 4 (yada max 10) çıkacaktır. Onu beklemenizi öneririm

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam, max 3 çok güzel cihaz. Sd660 den 636 ya düştüğünüzü farketmezsiniz bile. Ama max 3 artık eskiyor. Yakındır max 4 (yada max 10) çıkacaktır. Onu beklemenizi öneririm
Hocam bekliyorum ama beklemekten de ağaç olduk :) Ayrıca çıkınca cihazın fiyatı da eminim ki çok uçuk olacaktır. Öğrenci adam için zor olur alması. Tabi yine de beklemekte fayda da var.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam bekliyorum ama beklemekten de ağaç olduk :) Ayrıca çıkınca cihazın fiyatı da eminim ki çok uçuk olacaktır. Öğrenci adam için zor olur alması. Tabi yine de beklemekte fayda da var.

Mi8 lite ekranıda az değil. Bataryasıda eh diyecek kadar iyi.Sizin cihaz iyi bir cihaz. Ama hani max 3 evet çok güzel cihaz, fiyatı da uygun. Ama örneğin rom konusunda kısır. Max 4 ün çıkmama nedeni bence mi note 3 gibi. Büyük ihtimal max 10 olarak çıkacaktır. Eğer işlemcisi sd 665 olursa almaya değmez ama büyük ihtimal de 665 yaparlar.

Şunu diyebilirim size. İçinizden nasıl geliyorsa öyle yaşayın. Ben çok sık cihaz değiştiririm. Hayata bir daha mı geleceğiz ? mm~~

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Mi8 lite ekranıda az değil. Bataryasıda eh diyecek kadar iyi.Sizin cihaz iyi bir cihaz. Ama hani max 3 evet çok güzel cihaz, fiyatı da uygun. Ama örneğin rom konusunda kısır. Max 4 ün çıkmama nedeni bence mi note 3 gibi. Büyük ihtimal max 10 olarak çıkacaktır. Eğer işlemcisi sd 665 olursa almaya değmez ama büyük ihtimal de 665 yaparlar.

Şunu diyebilirim size. İçinizden nasıl geliyorsa öyle yaşayın. Ben çok sık cihaz değiştiririm. Hayata bir daha mı geleceğiz ? mm~~
Aslında gözüm Mi 9T'de ama malum hocam fiyatlar aldı başını gitti. Artık Xiaomi bile alamaz olduk. :( Bakacağız artık. Cevap için teşekkür ederim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Aslında gözüm Mi 9T'de ama malum hocam fiyatlar aldı başını gitti. Artık Xiaomi bile alamaz olduk. :( Bakacağız artık. Cevap için teşekkür ederim.

Hocam maddiyat durumunu nedir ? ne kadar para çıkartabiliyorsunuz

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam maddiyat durumunu nedir ? ne kadar para çıkartabiliyorsunuz
Mi 8 Lite 6/128 GB ikinci el 1500 lira eder herhalde. Sahibinden.com'a 4 GB cihazları o fiyata koymuşlar. Üstüne de koysam koysam en fazla 300 koyabilirim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Mi 8 Lite 6/128 GB ikinci el 1500 lira eder herhalde. Sahibinden.com'a 4 GB cihazları o fiyata koymuşlar. Üstüne de koysam koysam en fazla 300 koyabilirim.

Hocam aslında imei durumuna göre daha çok cihaz var. Yani kendinizi max 3 ile sınırlandırmayın.

Üst Alt