MIUI 11 Mi 8 Lite Miui 11 Eu Beta 9.11.7 Kararlı 11.0.2.0 Rom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Benim ana ekranda çift tıklama problemim devam ediyor. Her seferinde olmasa da ana ekrandayken ekranı kapatmak için çift dokunduğumda bazen ekran kapanıyor, bazen güç menüsü geliyor, bazen de Google asistan çalışıyor. Rom içinde gömülü gelen lawnchair launcher kullanıyorum. Benden başka bu durum denk gelen kimse var mı?
Bende böyle bir sorun yok temiz kurulum yaptınız mı?

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Bende böyle bir sorun yok temiz kurulum yaptınız mı?
Evet zaten Havoc'tan geçtiğim için format data yaparak temiz kurulum ile geldim. Lawnchair çift tıklama için bir kaç farklı alternatif izin istedi. Cihazımda root olduğu için direk root izni verdim. Acaba onunla ilgili olabilir mi? Siz hangi tip izni verdiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Evet zaten Havoc'tan geçtiğim için format data yaparak temiz kurulum ile geldim. Lawnchair çift tıklama için bir kaç farklı alternatif izin istedi. Cihazımda root olduğu için direk root izni verdim. Acaba onunla ilgili olabilir mi? Siz hangi tip izni verdiniz?

Başka hiç bir ayar yapmadım cihazı root yapmıştım eski sürümlerde bu sürümde root yapmadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Sanıyorum siz stock launcher kullanıyorsunuz. Ben Lawnchair kullanıyorum ve sizin gönderdiğiniz ekrandaki ayar açık olsa bile lawnchair'de ekranı çift dokunma ile kapatamıyorsunuz. Ben de lawnchair'ın ayarlarında, yukarıdaki eklediğim ekran görüntüsündeki gibi seçimi yapıyorum ancak doğru çalışmıyor. O halde sorun rom'da değil launcherda gibi görünüyor.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Sanıyorum siz stock launcher kullanıyorsunuz. Ben Lawnchair kullanıyorum ve sizin gönderdiğiniz ekrandaki ayar açık olsa bile lawnchair'de ekranı çift dokunma ile kapatamıyorsunuz. Ben de lawnchair'ın ayarlarında, yukarıdaki eklediğim ekran görüntüsündeki gibi seçimi yapıyorum ancak doğru çalışmıyor. O halde sorun rom'da değil launcherda gibi görünüyor.
Bende açma ve kapamada çift tıklama ile çok iyi çalışıyor

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Beyler şuan en son sürümü kullanan varmı pil performansı nasıl acaba hangi roma geçsem karar veremedim stabilmi kursam betamı Crawel usta hangi romu önerirsin etliye sütlüye karışmayan biri için

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
9.8.29 sürümü stabil ve pil performansını iyi diğer sürümlere göre. En güncel sürüm her zaman iyidir Yes~~

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Önemli olan şarj konusu onu test etmek lazım son güncelleme de kötüydü bakalım son güncelleme de gözüme herhangi bir yenilik yada iyileştirme çarpmadı
Benim ana ekranda çift tıklama problemim devam ediyor. Her seferinde olmasa da ana ekrandayken ekranı kapatmak için çift dokunduğumda bazen ekran kapanıyor, bazen güç menüsü geliyor, bazen de Google asistan çalışıyor. Rom içinde gömülü gelen lawnchair launcher kullanıyorum. Benden başka bu durum denk gelen kimse var mı?
Selam son sürümmü kullanıyorsunuz sizde?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt