Yardım Mi 8 lite WhatsApp görüntülü görüşme problemi

Recep1990

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui Global 10.3.2.0
Telefon Modeli
Mi 8 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar selam cihazın son güncellemeleri sonrasında WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden görüntülü görüşme problemi oluştu. Tüm izinleri verdim fakat sorun devam ediyor. WhatsApp görüntülü görüşme denedim ben karşı tarafı görüyorum fakat karşı tarafa benim görüntü gitmiyor. Sanırım genel bir problem var. Bu sorunu yaşayan varmı. Veya çözüm nedir acil yardım lütfen. Cihaz Mi 8 Lite Miui sürümü: 10.3.2 Android sürümü: 9PKQ1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu karşı telefonun ekran görüntüsü. Bu şekilde kalıyor benim sadece WhatsApp profil fotom görünüyor canlı kamera görüntüsü ekrana malesef yansımıyor arkadaşlar

Ekli dosyalar

• IMG-20190718-WA0000.jpg
    IMG-20190718-WA0000.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Arkadaşlar selam cihazın son güncellemeleri sonrasında WhatsApp ve Facebook Messenger üzerinden görüntülü görüşme problemi oluştu. Tüm izinleri verdim fakat sorun devam ediyor. WhatsApp görüntülü görüşme denedim ben karşı tarafı görüyorum fakat karşı tarafa benim görüntü gitmiyor. Sanırım genel bir problem var. Bu sorunu yaşayan varmı. Veya çözüm nedir acil yardım lütfen. Cihaz Mi 8 Lite Miui sürümü: 10.3.2 Android sürümü: 9PKQ1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu karşı telefonun ekran görüntüsü. Bu şekilde kalıyor benim sadece WhatsApp profil fotom görünüyor canlı kamera görüntüsü ekrana malesef yansımıyor arkadaşlar
Bu aralar WhatsApp Instagram vs bazı sorunları olduğunu duyuyoruz. Onunla alakalı da olabilir. Bir de uygulama izinlerinden WhatsApp uygulamasının kameraya erişim iznini bir kontrol edin

Oyla:
Üst Alt