İnceleme Mi 8 lite şebeke sorunu çözüm!

Berkay0607

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
4
Merhaba arkadaşlar,
Cihazı alalı yaklaşık 1 buçuk ay filan oldu 1 buçuk aydır denemediğim çözüm yöntem kalmadı.Ve en son betadaydım ve aklıma birşey geldi deneyeyim dedim.Mıuı global/kararlı'nın en son sürümünü indirip recovery yöntemi ile cihaza kurdum kurdukdan sonra hard reset attım.Hiç ümidim yoktu ve inanılmaz bir şekilde yaklaşık bir haftadır mobil veride hiç bir şekilde kesinti takılma kopma yaşamadım.Aşırı bir pubg mobile oynayıcısıyım ve şebeke problemi yüzünden oyunu mobil veri üzerinden oynayamıyordum 964 ping veriyordu.Şimdi ise 60 dan yukarı çıkmıyo 1 hafta gözlemledim ve sizinle paylaşmak istedim umarım işinize yarar.Kolay gelsin..

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Global versiyon olarak aldim ve son güncelleme yüklü. 6-128 lik telefonum ve bir kere bile şebeke sorunu yaşamadım. Sizin adiniza sevindim. Ama bizimle ayni surumu kullanıp bu sorunu yasayan bir sürü kişi var hocam. Net,kesin bir cozum ne yazikko yok. İnşallah sizinki de bir daha tekrarlamaz.

Osmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
Kardeşim aynen bende 1.5 aydır aldım kafayim yicem artık turkcelden turktelekoma geçtim dahada kötüleşti anlattigin yöntemi biraz açarak nasıl yapicagimi anlatirmisin denicem pek anlamıyorum yazdindan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Recovery yöntemi ve hard reset nedir nasıl yapmam gerekiyor

Üst Alt