Soru Mi 8 Lite mı redmi note 7 mi?

Mi 8 lite mı Redmi note 7 mi?

• Mi 8 lite

• Redmi note 7

• Farketmez

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

SerJamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
redmi note 7
Konular
5
Merhaba arkadaşlar bu ay telefon almayı düşünüyordum, fakat 2 telefon arasında kaldım Mi 8 Lite şuanda satılıyor fakat redmi note 7 nin daha alınası bir telefon olduğu söyleniyor. internette pek türkçe içerik yok. sizce redmi note 7 yi birkaç ay daha beklemelimiyim? mi 8 lite alırsam pişman olurmuyum?
fiyat aralığı 2500 e kadar olabilir

Son düzenleme:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Mi 8 lite yanılmıyorsam 2000 tl bandında. Redmi note 7 nin ise fiyatı henüz belli değil. Sizin için belirleyici etken fiyat olacaksa beklemenizi öneririm

SerJamir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
redmi note 7
Konular
5
Mi 8 lite yanılmıyorsam 2000 tl bandında. Redmi note 7 nin ise fiyatı henüz belli değil. Sizin için belirleyici etken fiyat olacaksa beklemenizi öneririm
redmi note 7 yanılmıyorsam 3 ay sonra gelir diyorlar doğrumudur? hem oylama hemde biraz araştırdğıma göre redmi note 7 beklenmeye değer diyorlar. sanırım fiyatı da güzel olursa Redmi note 7 alacağım

Felix Weber

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Konular
5
Usta telefondan biraz anlıyorsam mi 8 lite almanız taraftarı degilim bekleyip redmi note 7 almanız sizin için daha iyi olucaktır mi 8 litein forumdan da takip ettigim kadarıyla gereksiz sıkıntıları çok çıkarıyor biraz bekleyip redmi note 7 almanızı öneririm

Son düzenleme:

mfatihkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi9 SE
Konular
5
Endonezya ve Hindistanda 3-4 gün içinde satışa çıkacak redmi note7. Türkiye'ye gelmesi ay sonunu bulur gibi.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Bende redmi note 7 yi beklemeyi öneririm. Tabi cihaz Türkiye ye ilk geldiği anda uyanıklık yapıp cihazı fahiş fiyatlardan satmaya çalışan satıcılar olacak, acele etmeden fiyatın olgunlaşmasını da beklemek lazım. Malum mi 8 lite 2500 lerden piyasaya girdi şuan 1600-1700 bandında geziyor.

Üst Alt