Yardım Mi 8 lite kamera fps sorunu

Oğuzhan Akgüneş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bu
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar inşallah yardımcı olursunuz mi 8 Lite aldı m gayet güzel fakat instagrama video attigimda 4 K çözünürlük de çeken kamera 144p gibi kasar oldu buda 4k 30 FPS olduğu için düşünüyorum ayarlar-sistem uygulamari-kamera ya geldigimde video kalitesi ne tıkladığımda 1080p 720p ve 2160p yıl sadece 30 FPS format i gösteriyor telefon özellikleri nde 1080 p nin 60 FPS hatta 120 FPS bile desteği var bu güncelleme ilemi gelir yoksa bir ayarı varmı dir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Mi 8 lite kayit secenekleri bunlar. - - - - - - videoyu cektiginizde sorun yok fakat instegrama yükleyip izlediginizde ağir oynatiyor anladım yanlış anlamissam duzeltin lutfen. Eğer çektiğiniz video cihazinizda kasmadan oynatiyorsa bir sorun yoktur. Fakat yüklediğiniz sosyal medyada donarak oynatiyorsa bu siteyle alakalı da olabilir. Codex uyumsuzluğu olabilir. Attiginiz videoyu pc uzerinden izleyin birde oyle kontrol edin. Umarim yanliş anlamamışımdır

Oğuzhan Akgüneş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bu
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Sizind saydığınız gibi 240 FPS 120 FPS seçenekleri ayarlardan çıkmıyor fotoğraf Attim fo umda 30 FPS değerleri dışında bir FPS modu mu diyim seçeneği yok bu nu soruyorum niye yok

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Merhaba arkadaşlar inşallah yardımcı olursunuz mi 8 Lite aldı m gayet güzel fakat instagrama video attigimda 4 K çözünürlük de çeken kamera 144p gibi kasar oldu buda 4k 30 FPS olduğu için düşünüyorum ayarlar-sistem uygulamari-kamera ya geldigimde video kalitesi ne tıkladığımda 1080p 720p ve 2160p yıl sadece 30 FPS format i gösteriyor telefon özellikleri nde 1080 p nin 60 FPS hatta 120 FPS bile desteği var bu güncelleme ilemi gelir yoksa bir ayarı varmı dir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Çözüldü - [ÇÖZÜLDÜ] Instagram Laglı Aşırı Kalitesiz Video Sorunu

Instagram'ı google play'de aratıp beta kullanıcısı olun ya da burada yazan eski sürümü yükleyin. Gerçi ben beta oldum geçen hikayeye video çektim Instagram üzerinden yine laglıydı. bu soruna çok bi çözüm yok malesef. Instagramın Xiaomi için güncelleme yapması lazım diye düşünüyorum. Yapar mı? Sanmıyorum :)

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Sizind saydığınız gibi 240 FPS 120 FPS seçenekleri ayarlardan çıkmıyor fotoğraf Attim fo umda 30 FPS değerleri dışında bir FPS modu mu diyim seçeneği yok bu nu soruyorum niye yok
Mi 8 lite kullanmadığım için bişey diyemeyecem fakat desteklediği değerler bunlar olarak belirtilmiş. Dediğiniz gibi guncelleme ile gelebilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadasin

Instagram'ı google play'de aratıp beta kullanıcısı olun ya da burada yazan eski sürümü yükleyin. Gerçi ben beta oldum geçen hikayeye video çektim Instagram üzerinden yine laglıydı. bu soruna çok bi çözüm yok malesef. Instagramın Xiaomi için güncelleme yapması lazım diye düşünüyorum. Yapar mı? Sanmıyorum :)
Arkadaşın sorunu cihazın desteklediği cekim degerlerinin hepsinin cihaz menusunde gozukmemesi. Şimdi bende kendi cihazima baktım ( farkli bi model) internette yazan p-fps deverleri bende de yok. Sadece destekliyor ama cihazda seçemiyorsun

Arkadasin

Arkadaşın sorunu cihazın desteklediği cekim degerlerinin hepsinin cihaz menusunde gozukmemesi. Şimdi bende kendi cihazima baktım ( farkli bi model) internette yazan p-fps deverleri bende de yok. Sadece destekliyor ama cihazda seçemiyorsun

Son düzenleme:

Oğuzhan Akgüneş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bu
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
Mi 8 lite kullanmadığım için bişey diyemeyecem fakat desteklediği değerler bunlar olarak belirtilmiş. Dediğiniz gibi guncelleme ile gelebilir

Arkadasin

Arkadasin

Aynen oyle oyle ozetl din durumu inşallah güncelleme felan gelir şuan tek sorun bu yani

OrcunGurpinar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
17
Bende 60 fps var
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xbnsndns

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
0
Kardeşim fenomenin kendi çapında ve benim içinde büyük sorun bu soruna çözüm buldun mu ?

Üst Alt