Soru mi 8 lite için en iyi rom şu an hangisi

Sinnerman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
null
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
11
merhabalar. global kullanıyordum hiç bir custom rom yüklemedim şimdiye kadar. telefonu çok daha iyi çalışır hale getirebilecek rom hangisidir acaba şu an için?

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
merhabalar. global kullanıyordum hiç bir custom rom yüklemedim şimdiye kadar. telefonu çok daha iyi çalışır hale getirebilecek rom hangisidir acaba şu an için?
Bu aralar Arrow ve spark romu çok revaçta YouTube üzerinden bilgilendirme videoları var izleyin kararınızı verin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim size tavsiyem MIUI tabanlı rom kullanmak istiyorsanız Eu rom'u tavsiye ederim

Shenva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9
Konular
12
200den fazla rom denemişimdir mi 8 lite için, size tavsiyem eğer miui camera kullanmak gibi bir sevdanız yoksa derpfest a12 kullanmanız, eğer miuicamera kullanmayı düşünüyorsanız 20.3.26 eu rom, healer's 21.4.22 romunu ya da oos 11 final by healer sürümlerini deneyebilirsiniz. Şahsen aosp rom kullanıp kullanıp geri eu roma dönüyorum. 😁

jamie35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
2
Merhaba arkadaşlar ben iPhone 13'ümü satarak evde yatmakta olan mi8 lite'me deji pil taktırdım ve pixel experience android 12 yükleyerek hayata döndürdüm ve çok memnunum, bu haliyle en az 2 sene idare eder.

Kaan5861

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Ben şuan Xiaomi.eu MIUI 12.5 kullanıyorum. Global roma göre çok daha akıcı. Gereksiz uygulamaları da devre dışı bıraktım. Benim gibi MIUI arayüzünden vazgeçemiyorsanız bu romu deneyebiilirsiniz.

Üst Alt