Soru Mi 8 Lite Güncellemesi ne zaman ?

reos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
Mi 8 Lite güncelleme konusunda bilgisi olan varmı arkadaşlar ?
Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Eu beta da şebeke ya da mobil veri kopmaları yaşıyor musunuz hocam? Direkt kurup mu kullandiniz yoksa CraweL ustanın paylaştığı modem dosyasını mı işleyip de mi kullanıyorsunuz? Teşekkür ederim.
MiRom'da bazen simgeler kayboluyor neden olduğunu bulamadım şu an için eu beta kullanıyorum herhangibir sorun yok

Oyla:

SertaGE

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sertaç
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Sistem Mühendisi
Konular
20
Daha denemedim hocam ama aklımda eu rom veya mii rom istiyorum bakalım nasıl birşey.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bide bir sorum olacak şimdi eu rom yüklersem cihazıma hangi romu yüklemem lazım ? Hangi daha iyi ve problemsiz ? Eu beta mı ,eu stabil mi? Vee güncelleme geldikten sonra global romdaki gibi sistem güncelleyicisinden mi yapıyoruz yoksa başka türlü mü?

Benim yeterince süre test ettiğim romlar aşağıdaki gibi. Kendimce edindiğim tecrübeleri de paylaşayım:

Miui EU Beta: Şu an hali hazırda yaklaşık 1 aydır kullandığım rom. Hem sistem performansı, hem de batarya konusunda oldukça memnunum.

Miui EU Stable: Hiç denemedim.

Mi Room Beta: Performans açısından EU Beta rom'a göre bir tık geride kalsa da, batarya konusunda bir tık daha iyi performans aldım.

Mi Room Stable: Android 9 olması nedeniyle psikolojik olarak mıdır bilmem pek keyif alamadığım rom. Ancak tüm denediklerim içerisinde batarya performansı en iyi olanıydı.

AOSP tabanlı romları çok fazla ancak çok kısa sürelerle denedim. Maalesef bir ton stabilite problemi ve doğru çalışmayan özellikleri nedeniyle en fazla bir kaç saat dayanabiliyorum.

Oyla:

reos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Noter
Konular
5
güncellemelerle ilgisi ve bilgisi olan bilgilerini paylaşabilirlermi. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Mi 8 lite için tereddütsüz tavsiye edeceğim rom kendim zaten kullanıyorum.Miroom Stabil 10.3.7 (MIUI 10) animasyonlar olsun akıcılık batarya performansı konusunda mi 8 lite için en iyisi bu birçok rom denedim denemediğim kalmadı neredeyse animasyonlarda sıkıntı oluyor MIUI 11 de ne yazikki böyle tavsiyem bu sürümde kullanmanız suanlık
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Mi 8 lite için tereddütsüz tavsiye edeceğim rom kendim zaten kullanıyorum.Miroom Stabil 10.3.7 (MIUI 10) animasyonlar olsun akıcılık batarya performansı konusunda mi 8 lite için en iyisi bu birçok rom denedim denemediğim kalmadı neredeyse animasyonlarda sıkıntı oluyor MIUI 11 de ne yazikki böyle tavsiyem bu sürümde kullanmanız suanlık
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kullandığınız bu romda şebeke ve mobil veri kopmaları yaşıyor musunuz hocam? Açık olduğu halde sık aralıklarla ulaşılamiyor sorunu var mi 8 lite global kararlıda.

Oyla:

CHARRİNS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
16
Kullandığınız bu romda şebeke ve mobil veri kopmaları yaşıyor musunuz hocam? Açık olduğu halde sık aralıklarla ulaşılamiyor sorunu var mi 8 lite global kararlıda.
O sorun bende normalde de hiç olmadığı için birşey diyemiyecegim denemeniz lazım.

Oyla:
Üst Alt