Soru mi 8 lite fastboot'a atıyor

yooung2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
mi 8 lite telefonum açılmıyor fastboot moda giriyor twrp ye girebiliyorum dosyalarım telefonun hafızası duruyor ancak sistem açılmıyor. telefonumu formatlamadan sistemi açılmasının yolu var mı

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Eğer telefonunuz Fastboot moduna giriyor ve TWRP erişebiliyorsanız, sorunun bir yazılım hatası olabileceği düşünülebilir. Bu durumda, öncelikle telefonunuzun yazılımının güncel olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Eğer güncelleme yapmamışsanız, güncelleme yapmak sorunu çözebilir.

Ancak güncelleme yapmanız sorunu çözmezse, telefonunuzdaki verileri yedeklemek ve ardından bir fabrika ayarlarına sıfırlama (hard reset) yapmak iyi bir seçenek olabilir. Böylece telefonunuzun sistem dosyaları sıfırlanacak ve sorunun çözülme olasılığı artacaktır. Ancak unutmayın, fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, tüm verileri sileceği için yedekleme yapmanız önemlidir.

Ayrıca, telefonunuzda yüklü olan uygulamaların bazıları veya kötü niyetli yazılımlar da soruna neden olabilir. Bu nedenle, telefonunuzda sonradan yüklediğiniz uygulamaları kontrol etmek veya antivirüs programlarından yararlanmak da sorunun çözülmesine yardımcı olabilir.

Özetle, öncelikle yazılım güncelleştirme yapmayı deneyin. Eğer sorun hala devam ederse, fabrika ayarlarına sıfırlamayı düşünebilirsiniz. Ama her halükarda, verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

yooung2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
b
Cihazım
poco x3 nfc
Konular
1
telefonum açılmadığı için güncelleme yapamam sistem açılmıyor

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
mi flashtool üzerinden yazılım yükleyin enaltta saver userdata var onu secerseniz yedekleriniz durur (Bootloader Açık olması Gerekiyor)

Üst Alt