Soru Mi 8 Lite Ekran

Burock19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
İyi forumlar. Bu telefonu almadan önce yorumlara baktığımda az da olsa baş ve göz ağrısı yaptığı şikayetleri yazıyordu. Başta ciddiye almamıştım ama bende de cidden uzun süre kullanmadığım halde özellikle göz ağrısı yapmaya başladı. Daha önce iPhone 6s kullanıyordum ve hiç ağrı falan olmuyordu. Bu sar değerleri ile alakalı desem hepsi aynı terane. Başka şikayeti olan var mı acaba?? Görüşlerinizi bekliyorum...

canaoife

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
Bendede bas agrisi yapiyor.ve wifi data 4.5 g mobil internet baglanti problemleri yasiyorum

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tiripio

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 8 lit
Konular
3
Bunu sorunu hiç görmemiştim ama aslında galiba yapıyor çünkü ben de dün akşam telefonda film izlerken bir kaç kez gözüme ağrı girdi kamaşıyor gibi oldu. Ama baş ağrısı olmadı hiç.

Oyla:

byazem

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kâmil Ceylan
Cihazım
Mi 9
Konular
6
akşamları okuma modunu kullanırsanız hem gözünüzü yormaz hemde baş ağrısı şikayetiniz ortadan kalkabilir diye düşünüyorum.

Not: Bende okuma modu zaman ayarlı akşam 19:00 da başlayıp sabah 09:00 da sona eriyor...

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Bende bir sorun yok. Yüksek parlaklıkta vs. kullanıyorsanız ondan oluyor olabilir.

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
10 dk oyun oynuyorum, bi sure forumda takılıyorum ama inanılmaz bir baş ağrısı başlıyor bende. Daha once iPhone ve Huawei telefonlar da kullandım ama daha uzun süreler telefonla uğraşmama rağmen ilk defa boyle oluyor.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bunun sebebini sar değeri diyenler oldu ama asıl sebebi bence ekranın mavi ışık oranı yüzünden. Çünkü benim hem annem hemde babamda var artı iki arkadaş da daha var . Hepsini inceledim ekranın mavi ışık yayılımı çok yüksek . Ekran ayarlarından otomatik yaparak ortadaki ayar grafiğinden hafif sıcak tonlara ayarlayıp bir deneyiniz. Benim görüşüm ve tahminim bu şekilde

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Bunun sebebini sar değeri diyenler oldu ama asıl sebebi bence ekranın mavi ışık oranı yüzünden. Çünkü benim hem annem hemde babamda var artı iki arkadaş da daha var . Hepsini inceledim ekranın mavi ışık yayılımı çok yüksek . Ekran ayarlarından otomatik yaparak ortadaki ayar grafiğinden hafif sıcak tonlara ayarlayıp bir deneyiniz. Benim görüşüm ve tahminim bu şekilde

Dedikleriniz mantıklı, bir de böyle deneyeceğim.

Oyla:

Zafo07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
İyi forumlar. Bu telefonu almadan önce yorumlara baktığımda az da olsa baş ve göz ağrısı yaptığı şikayetleri yazıyordu. Başta ciddiye almamıştım ama bende de cidden uzun süre kullanmadığım halde özellikle göz ağrısı yapmaya başladı. Daha önce iPhone 6s kullanıyordum ve hiç ağrı falan olmuyordu. Bu sar değerleri ile alakalı desem hepsi aynı terane. Başka şikayeti olan var mı acaba?? Görüşlerinizi bekliyorum...

Bende de baş ağrısı gözümde batma yanma hissi oluyor.Sırf bu yüzden telefonu satıcam

Oyla:
Üst Alt