Soru Mi 8 lite ekran sararmasi

Tirci38

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
1
Arkadaslar merhabalar ben yaklasik 6 ay once mi 8 lite aldim gayet temiz ve dikkatli orjinal sarj aleti ve kilifiyla kullanmama ragmen ekranin sol ust kosesinde sararmalar cikti normalde belli olmuyor sadece ekran siyahlik varken belli oluyor bu garanti kapsamina girer mi boyle sacma birsey icin ekraninda değişmesini istemiyorum cunku bu telefonlar birkez acilinca duzen tutmuyor garantiden komple degistirirlermi bilginiz varmi bu konu hakkinda

Jpm5520

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
3
Arkadaşım merhaba. Benim önceki telefonumda (gm 5 plus) olmuştu bu sorun. Garantili olarak servise gitti. Garanti kapsamına almadılar. 450 TL karşılığı onarmayı teklif ettiler. Tabi ki kabul etmedim. Senin telefonun hangi servis kapsamında bilmiyorum ama büyük ihtimalle garanti kapsamına almazlar.

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Arkadaşım merhaba. Benim önceki telefonumda (gm 5 plus) olmuştu bu sorun. Garantili olarak servise gitti. Garanti kapsamına almadılar. 450 TL karşılığı onarmayı teklif ettiler. Tabi ki kabul etmedim. Senin telefonun hangi servis kapsamında bilmiyorum ama büyük ihtimalle garanti kapsamına almazlar.
Pixel yanması kullanici hatasi olamaz. Bazen 2 haftada olur bazen 2 senede ama galiba telefon isindiginda isigin yayilmasindaki sorundan olusuyordu.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Arkadaslar merhabalar ben yaklasik 6 ay once mi 8 lite aldim gayet temiz ve dikkatli orjinal sarj aleti ve kilifiyla kullanmama ragmen ekranin sol ust kosesinde sararmalar cikti normalde belli olmuyor sadece ekran siyahlik varken belli oluyor bu garanti kapsamina girer mi boyle sacma birsey icin ekraninda değişmesini istemiyorum cunku bu telefonlar birkez acilinca duzen tutmuyor garantiden komple degistirirlermi bilginiz varmi bu konu hakkinda
Hocam fotoğraf ekliyebilir msiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benimki de gm5 plus du aynı sorundan garantiye gönderdim 480 tl istemişlerdi

Oyla:
Üst Alt