Soru Mi 8 Lite Ekran Dik Işık Problemi

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Merhaba,
Bugün hava güzeldi ve güneş gözlüğü taktım. Telefonu elime alınca farkettim ki polarize güneş gözlüğüm ile ekranı hiç göremiyorum yan çevirdiğim de ise ekran görünüyor. Bu tam tersi olması gerekiyor dik tutarken ekranın gözükmesi yan çevirince gözükmemesi gerekiyor biliyorsunuzdur. İsterseniz güneş gözlüğü ile deneyebilirsiniz. Sorum şu ben bu telefonu güneş gözlüğü ile kullanamayacaksam telefon olmasının bir mantığı yok. Bu telefonu iade etme şansım olabilir mi? 1.5 aylık tel ve kullandığım süre zarfında göz ağrılarım çoğaldı. Migrostan alındı ve Ritzy garantili

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Ben de yeni aldım, Allah'tan güneş gözlüğü kullanmıyorum. 8=) Göz ağrısı falan yok ama.

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Gözlerim biraz hassas o yüzden takmak zorunda kalıyorum

Oyla:

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Geçmiş olsun. Telefonu iade edebilmen garantiyle ilgili bir durum değil. 15 gün gibi bir süre içerisinde iade hakkına sahipsin sanırım. Bu da firmadan firmaya değişiyor mu bilmiyorum. Aldığınız yerle ya da garantiyle arayıp görüşün.

Oyla:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Telefonu iade edip Samsung mu alacaksın hocam iyi telefonunu ben satın alayım kurtulmak istiyorsanız.

Güneş gözlüğünün polarize camlı olup olmadığını anlamak oldukça basittir. Polarize güneş gözlüğü testi yapmak için cep telefonunuzu elinize almanız yeterli.
Telefonun ekranı açıkken, güneş gözlüğünü ekranın üzerine tutun ve yavaşça yatay konumdan dikey konuma getirin. Görüntü tamamen kararıyorsa veya renk değiştiriyorsa, güneş gözlüğünüz polarize camlı demektir. Alıntı: Atasun optik.

Oyla:

easede

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Polarize cam zaten güneş gözlüğüm orasında sıkıntı yok, telefonum hediye geldi telefonumdan şikayetçi değilim ancak güneş gözlüğü ile kullanamadığımı belirttim Xiaomi başka model de alabilirim Samsung da problemim ne telefon alabilecek olmam değil

Oyla:

Zafo07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Merhaba,
Bugün hava güzeldi ve güneş gözlüğü taktım. Telefonu elime alınca farkettim ki polarize güneş gözlüğüm ile ekranı hiç göremiyorum yan çevirdiğim de ise ekran görünüyor. Bu tam tersi olması gerekiyor dik tutarken ekranın gözükmesi yan çevirince gözükmemesi gerekiyor biliyorsunuzdur. İsterseniz güneş gözlüğü ile deneyebilirsiniz. Sorum şu ben bu telefonu güneş gözlüğü ile kullanamayacaksam telefon olmasının bir mantığı yok. Bu telefonu iade etme şansım olabilir mi? 1.5 aylık tel ve kullandığım süre zarfında göz ağrılarım çoğaldı. Migrostan alındı ve Ritzy garantili
Bende de var bu telefon 10 gün oldu artık dayanamıyorum satıcam Samsung veya LG alicam. Baş ağrısı göz ağrısı oluyor sürekli

Oyla:

oaydinlioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi8 SE
Meslek
Pazarlama
Konular
0
Aynı durum bende de mevcut. Ekran yapısıyla ilgili bir durum. Ekrana kırılmaz cam taktırdım gözlük varken gözümde dikeyde de parlaklık düşük de olsa ekranı görebiliyorum artık. Eğer iade edemezseniz bu şekilde deneyin mutlaka, rahatlatıyor kullanımı.

Oyla:
Üst Alt