Rom Mi 8 Lite Bootleggers [9.0 Pie] Rom

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi 8 Lite İçin [Bootleggers Rom]

Bootleggers, AOSP tabanlı bir ROM olup, Google uygulamaları dahil edilmemiștir.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır.

Bootleggers ROM , AOSP'ye dayanan, LineageOS ve diğer çeşitli projelerden bazı yamalar ve düzeltmeler içeren, satış sonrası bir bellenimdir. Buradaki fikir, 家 gibi hissetmenizi sağlamak amacıyla cihazınıza özel özellikler ve en kullanışlı uygulamalardan bazılarını getirmektir .

Neredeyse istikrarlı bir kaynakla, bu ROM cihazınıza daha taze bir görünüm kazandırmak ve her zaman iyi bir deneyim sunmak için bazı özel duvar kağıtları (ShishuWalls'da kullanılabilir), zil sesleri, yazı tipleri ve temalarla da doludur.

Twrpden wipe ->advanced wipe (dalvik cache,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında firmware, romu ve gapps'ı telefona atıp install kısmından ilk önce firmware yüklüyoruz. Ardından romu yüklüyoruz. Son olarak gapps'ı yüklüyoruz. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir. Fazla sürer ise işlemleri tekrarlayınız.
Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP Nandroid Backup ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

**Konuda yer alan tüm anlatımları doğru ve eksiksiz uygulamak Sizin sorumluluğunuzdadır, yukarıda açıkca belirtilen Özelliklerin Sizdeki eksikliğinden dolayı herhangi bir Sorun yaşamanız durumunda bundan kendiniz sorumlu olursunuz.

Sorunlar
Bildiriniz...

Platform: Arm64

Android: 9.0

Variant: Pico

Seçip yüklüyoruz.​

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-09-07-08-56-41-397_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2019-09-07-08-56-41-397_org.telegram.messenger.jpg
    263 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_2019-09-07-08-56-49-014_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2019-09-07-08-56-49-014_org.telegram.messenger.jpg
    231 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_2019-09-07-08-57-12-213_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2019-09-07-08-57-12-213_org.telegram.messenger.jpg
    247,5 KB · Görüntüleme: 44

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
58
Romların arasında kayboluyoruz hocam sayende bu romu denemiştim ama pixel romlarda 1-1.5 saat pil performansım düsük oluyor miui başka sen gene euya geçicen değilmi usta

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Romların arasında kayboluyoruz hocam sayende bu romu denemiştim ama pixel romlarda 1-1.5 saat pil performansım düsük oluyor miui başka sen gene euya geçicen değilmi usta
Bütün romlarda ortlama 5 saat ekran süresi alıyorum. Çoğu mesajlarıza bakıyorum sarj performansını kötü diyorsunuz. Sürekli rom değiştiriyorsunuz Global Stabil'e geçip 1 Ay test ediniz.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular