Soru mi 8 lite Ahize sesini nasıl yükseltebilirim

akisioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Bankacı
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.3 kararlı
Telefon Modeli
mi 8 lite 128 gb 6 gb ram
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba;
Mi 8 lite 128 gb 6gb olan cihazı kullanıyorum.Cihazı migrostan aldım.
Kalabalık bir ortamda kulağa gelen ses çok az geliyor. Sesi sonda olsa bile bu şekilde.Duymak için sessiz bir yere geçmek gerekiyor ama o da herzaman olmuyor.
Biraz araştırdım ama sorunu çözemedim. Kimisi bölgeyi değiştirin ( Fas -Hindistan ) diyor yaptım olmadı. Kimisi engineering mode alın diyor ama bir türlü
yapamadım. Bulduğum kodları girdim olmadı. Usd ayıklama modunu da aktif edin diyenler oldu onu da yapıpta denedim yine olmadı.
Kulağa gelen sesi nasıl yükseltebilririm? Ve engineering mode nasıl açılır?
Yardımlarınız için teşekkürler.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, öncelikle cihazın ahize probleminin her zaman olmadığından bahsetmişsiniz bu durumda sorun operatör kaynaklı olabilir. Usb hata ayıklamayı açmayla ahizenin sesi yükselmez, enginering mod BL Kilidi oluyor, BL açmadan ahize sesini yükseltmeniz mümkün değil. BL açtığınızda cihaz garanti dışı kalıyor bilginize.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Belkide ahize kızmış tozlanmıştir, üfleyin falan tıkanmış olabilir içi

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Basit ama işlevsel
falım sakızı biraz çiğnedikten sonra ahizeye yapıştırıp kaldırın donanımsal bir sorun yoksa çözer çok denedim her zaman işe yaradı

Oyla:

akisioglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Bankacı
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardımlarınız için teşekkürler .Bendeki sorun sürekli yani kulaklık sesi hep az geliyor. Sanırım yanlış anlattım kendimi. İç kulaklık sesi çok az. Bazı sitelerde *#*# diye yapılan rakam ile sesi yükseltme seviyesine getiriyorlar. Standart 160 ama 200 e kadar yükseltiliyor. onu yapmak istedim ama olmadı internetten usb ayıklamama modunu aktif edin öyle deneyin yazıyordu onu aktif ettim yine olmadı. BL açmasını bilmiyorum. Çok fazla anlamıyorum.O da yani bl tuşla giriş yaparak mı açılıyor. Servise vermek istemiyorum o süre içinde telefonsuz kalmak istemiyorum. Yazılan rakamsal kodlu ile yardımcı olabilme durumu olursa memnun olurum. Teşekkürler

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Yardımlarınız için teşekkürler .Bendeki sorun sürekli yani kulaklık sesi hep az geliyor. Sanırım yanlış anlattım kendimi. İç kulaklık sesi çok az. Bazı sitelerde *#*# diye yapılan rakam ile sesi yükseltme seviyesine getiriyorlar. Standart 160 ama 200 e kadar yükseltiliyor. onu yapmak istedim ama olmadı internetten usb ayıklamama modunu aktif edin öyle deneyin yazıyordu onu aktif ettim yine olmadı. BL açmasını bilmiyorum. Çok fazla anlamıyorum.O da yani bl tuşla giriş yaparak mı açılıyor. Servise vermek istemiyorum o süre içinde telefonsuz kalmak istemiyorum. Yazılan rakamsal kodlu ile yardımcı olabilme durumu olursa memnun olurum. Teşekkürler
Aynı işlemler sizin cihazınız içinde geçerli, garantiniz varsa devre dışı kalır.

Oyla:
Üst Alt