MIUI 11 Mİ 8 LİTE 11.0.7.0 PDTMIXM Tecrübelerim

Sizde sorun var mı?

• Kullanılan toplam oy
    10

ibrahimsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim ŞEN
Cihazım
iPhone 6s
Meslek
Webmaster
Konular
7
Yeni gelen 11.0.7.0 PDTMIXM güncellemesini kurduktan sonra Wİ-Fİ ve mobil veri bağlantılarım da sorun oldu. Şarjda da sorun yaşadım. Güncellemeyen kişilerin bir tane daha güncelleme beklemelerini tavsiye ediyorum. :)

Espadaa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Espada
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
14
Güncelleme yapmadım. Mıuı 11 bana her güncellemeye güvenmemeyi öğretti :)

SRKNŞKR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
9
Bende aynı hataya düştüm sorun yok ama pupg de ısınmaya başladı normal kullanımdada jarz ı etkiledi biraz

ibrahimsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim ŞEN
Cihazım
iPhone 6s
Meslek
Webmaster
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Yeni gelen 11.0.7.0 PDTMIXM güncellemesini kurduktan sonra Wİ-Fİ ve mobil veri bağlantılarım da sorun oldu. Şarjda da sorun yaşadım. Güncellemeyen kişilerin bir tane daha güncelleme beklemelerini tavsiye ediyorum. :)
Mobil veri ile ilgili bir sıkıntı var gerçekten ya

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Telefonda twrp ve magisk var. Mecburen twrp üstünden güncellemem gerekti. Bahsi geçen iki şıkkı işaretledim (cache olanlar) ve güncellemeyi kurdum. Ardından magisk kurdum. Ama o da ne? Telefon açılış ekranında kaldı. Biraz bekledim anladım ki factory reset atmış. Söve saya yeniden kurdum. Telefon miui 11.0.5 sürümüne göre daha seri ve stabil oldu. Parmak izi titreşimi geri döndü. Tek şikayetim şu "xxx kamerayı kullanıyor" bildirimi. Onun dışında güncelleme bana sorun çıkartmadı her şey daha iyi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyebilirsiniz eğer sorun yaşıyorsanız... Android bu çünkü.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Telefonda twrp ve magisk var. Mecburen twrp üstünden güncellemem gerekti. Bahsi geçen iki şıkkı işaretledim (cache olanlar) ve güncellemeyi kurdum. Ardından magisk kurdum. Ama o da ne? Telefon açılış ekranında kaldı. Biraz bekledim anladım ki factory reset atmış. Söve saya yeniden kurdum. Telefon miui 11.0.5 sürümüne göre daha seri ve stabil oldu. Parmak izi titreşimi geri döndü. Tek şikayetim şu "xxx kamerayı kullanıyor" bildirimi. Onun dışında güncelleme bana sorun çıkartmadı her şey daha iyi.

Fabrika ayarlarına dönmeyi deneyebilirsiniz eğer sorun yaşıyorsanız... Android bu çünkü.
Temiz kurulum yaptım ben de hocam da arada mobil veride sıkıntı oluyor

ibrahimsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim ŞEN
Cihazım
iPhone 6s
Meslek
Webmaster
Konular
7
Temiz kurulum yaptım ben de hocam da arada mobil veride sıkıntı oluyor
Bende öyle yapacağım. Galiba :)
Mobil veri ile ilgili bir sıkıntı var gerçekten ya
Var hocam hissettim yani.

Ne önerirsiniz hocam?

Üst Alt