Yardım Mi 8 kapandı açılmıyor.

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Telefonum araçta şarjdaydı. Şarjdan çıkardığımda kapanmıştı. Ne yaptıysam açılmadı. Reset te atmıyor. Şarjda olmuyor. Ne olmuş olabilir. Varmı bir çözümü.

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Teşekkürler yorumlar için bende mi 9t yi seçtim en azından sıfır telefon. İşlemci düşük ama pil ve hafıza daha çok işime gelir.

Ritzy
Rizty servisin yeni cihaz gönderdiği filan yok eski arızalı onarımı sağlanmış cihazları gönderiyorlar sözlerine aldanmayın

Oyla:

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Rizty servisin yeni cihaz gönderdiği filan yok eski arızalı onarımı sağlanmış cihazları gönderiyorlar sözlerine aldanmayın
Gelince anlaşılır cihaz sıfır mı değil mi. Eğer öyle bişey olursa cihazı direk tüketici hakem heyetine veririm.

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Gelince anlaşılır cihaz sıfır mı değil mi. Eğer öyle bişey olursa cihazı direk tüketici hakem heyetine veririm.
Sordunuz mu cihaz sıfır mı diye? Eğer sıfır dedilerse ve ses kaydı sizde varsa başlarını ağrıtabilirsiniz, yoksa biraz zor işiniz.

Oyla:

sedaturetgen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Hocam Yeni İmei atıp gönderdikleri için elimiz kolumuz bağlı kalıyor aynısı başıma geldi tüketiciden sonuç alamadım adamlar insanları çok güzel mağdur ediyorlar. Benim mi8 yeni cihaz değişimi diye gönderdiler anakartla arka kapak değişmiş lakin cihaz aynı daha önce çizdikleri ekrandan ve kapak yapışkanından anladım durumu. Şimdide telefonda deli gibi yankı problemi ve ısınma söz konusu.

Oyla:

cyetkin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cüneyt
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
5
Sordunuz mu cihaz sıfır mı diye? Eğer sıfır dedilerse ve ses kaydı sizde varsa başlarını ağrıtabilirsiniz, yoksa biraz zor işiniz.
Evet bir kaç defa sordum. Hepsinde sıfır ürün olduğunu belirttiler. Ama ses kaydı almadım. Şimdi arayıp ses kaydıda alayım bari.

Oyla:

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Evet bir kaç defa sordum. Hepsinde sıfır ürün olduğunu belirttiler. Ama ses kaydı almadım. Şimdi arayıp ses kaydıda alayım bari.
Kendilerine de ses kaydı alındığını bildirmeniz gerek. Yoksa onlar başınızı ağrıtır bu sefer.

Oyla:
Üst Alt