Yardım Mi 8 kamera ayarları?

Rmccan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şun yok
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yeni xiomi mi8 kullanıcısıyım en uygun kamera ayarları nasıldır kamera da resim çekerken çok karıncalı gözüküyor cekerken de çektikten sonrada hdr yaptım al yaptım ama yine de dvm ediyor ayarlarıma girdim baktım b bir iki ayar değiştirdim yine aynı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bunun bir sebebi veya nedeni varmıdır?reimde özellikle duvar ve tavan bölümünde acayip karıncalanma var şuan ki telefonum üretimden kalkmış lenova s90 kamerasından memnun deilim ama mi 8 gibi karıncalan ma yok

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Yetersiz kamera yazılımı ustam. Xiaomi cihazların genel sorunu

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Umarım düzelir ayrıca video çekimlerindeki şu sesin metalik gibi çıkması da can sıkıcı biraz da beklemek lazım sonuçta cihaz daha yeni ve tam bir FP ürünü geliştiriciler güzel işler yapacaklardır.

Rmccan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şun yok
Cihazım
Mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım düzelir ayrıca video çekimlerindeki şu sesin metalik gibi çıkması da can sıkıcı biraz da beklemek lazım sonuçta cihaz daha yeni ve tam bir FP ürünü geliştiriciler güzel işler yapacaklardır.
Umarım baya araştırma sonucu eski telefonun kamerasından memnun olmadığımdan bu cihazın kamerası anlata anlata bitirileme di şimdi eski telefonumla aynı resmi cekiyor cihazda başka sıkıntı yok gzl ancak kamera malesef tatmin sıfır şimdilik

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Yeni ama mi mix 2 de de aynı sorun var. Hala düzelmedi düzelmicekte. Xiaomi güncelleme çıkarıyor fakat önemli sorunları düzeltmek için değil. Şarj sesini değiştirir. Temayı değiştirir ancak başka çözüm bulabildiği düzgün bir şey görmedim. Kaç sürümdür ses sorunu var cihazlarda hepsi halen aynı.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

devrimseven60

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Oneplus 6
Meslek
Öğrenim görevlisi
Konular
133
Umarım baya araştırma sonucu eski telefonun kamerasından memnun olmadığımdan bu cihazın kamerası anlata anlata bitirileme di şimdi eski telefonumla aynı resmi cekiyor cihazda başka sıkıntı yok gzl ancak kamera malesef tatmin sıfır şimdilik
önceki cihazınız neydi?
Global rom çıktığında kamera kalitesinin iyileşmesi bekleniyor. Çok daha iyi olacağını düşünüyorum

Rmccan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şun yok
Cihazım
Mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Leno
önceki cihazınız neydi?
Global rom çıktığında kamera kalitesinin iyileşmesi bekleniyor. Çok daha iyi olacağını düşünüyorum
önceki cihazınız neydi?
önceki cihazınız neydi?
Lenovo s90 kullanıyordum

mithat14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mithat
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
kamera kalitesi ile ilgili bir şey değişti mi? bende yeni aldım ve özellikle geceleri ve siyah renklerde karıncalanma yapıyor. sen bir çözüm bulabildin mi bu soruna?

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
kamera kalitesi ile ilgili bir şey değişti mi? bende yeni aldım ve özellikle geceleri ve siyah renklerde karıncalanma yapıyor. sen bir çözüm bulabildin mi bu soruna?
Yapay ışıkta normal

Üst Alt