Yardım MI 8 İnternet problemi

sezai1989

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezai
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Merhaba arkadaşlar telimi yatmadan internet kapalı şekilde şarja takıyorum sabah kalkınca bakıyorum internet açık. Bunun bi ayarı varmı nasıl kapatıcaz.

Oki09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
40
Merhaba arkadaşlar telimi yatmadan internet kapalı şekilde şarja takıyorum sabah kalkınca bakıyorum internet açık. Bunun bi ayarı varmı nasıl kapatıcaz.
Bi formatla tel kendine gelsin güncelleme yaptıysan

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Davut basol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Davut
Cihazım
Xiaomş mi 8
Konular
0
Benim telefonda son güncelleme sonrası mobil veri problemi oluştu.4.5 g gösterdiği halde internete girmiyor.Bağlantıyı 2 g ye düşürüp tekrar 4.5 g ye alınca düzeliyor bu aralar çok can sıkıcı olmaya başladı

Oyla:

Oki09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular
40
Benim telefonda son güncelleme sonrası mobil veri problemi oluştu.4.5 g gösterdiği halde internete girmiyor.Bağlantıyı 2 g ye düşürüp tekrar 4.5 g ye alınca düzeliyor bu aralar çok can sıkıcı olmaya başladı
Hangi yazılım kullanıyorsun

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tarix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
Son zamanlarda, Xiaomi cihazlarda wifi/mobil veri sorunları artmaya mı başladı bana mı öyle geliyor?

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Son zamanlarda, Xiaomi cihazlarda wifi/mobil veri sorunları artmaya mı başladı bana mı öyle geliyor?
öyle öyle benim sim kart görmüyor wifi açılmıyor sim kart görse mobil veri gelmiyor çok sıkıntı bi durumdayım şuan öyle böyle degil yani

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Sorun bende de olmaya başladı 4.5G görünmesine rağmen internet olmuyor.Uçak modundan çıkardığım da özellikle internet gidiyor .telefonu açıp kapatınca düzeliyor. Yaklaşık 1 yıl oldu alalı ama bu sorun yeni naşladı

Oyla:

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
Sorun bende de olmaya başladı 4.5G görünmesine rağmen internet olmuyor.Uçak modundan çıkardığım da özellikle internet gidiyor .telefonu açıp kapatınca düzeliyor. Yaklaşık 1 yıl oldu alalı ama bu sorun yeni naşladı
benimde öyle hangi romdasınız

Oyla:
Üst Alt