Yardım Mi 8 için Türkçe dil destekli rom gerekiyor

iboqw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Konular
1
arkadaşlar acılen mı 8 se cihazıma türkçe rom kurmam ferek yardımcı olabilecek var mı ?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
merhabalar,öncelikle açılan konularda acil,çabuk vs vs yazılması yasaktır.
Sıkça Sorulan Sorular burayı okursanız iyi olur.
sorunuza gelirsek türkçe rom derken?türkçe dilmi? türkçe dil ise ayarlardan değiştirebilirsiniz.ayarlardan sürümünüzü paylaşırsanız daha iyi olur.

Oyla:

ultrasailor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
armağan
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
2
merhaba , eğer ürününüzün bootloader kilidi açık değil ise geliştirici seçeneği ayarlarından bootloader kilidini açma talebi yapmanız gerekiyor. Bunun akabinde 15 gün bekledikten sonra cihazınızın kilidi açılacaktır. O süre zarfından sonra global yani türkçe desteği olan rom yükleyebilirsiniz. Bende geçen hafta aldım bekliyorum daha 10 günü var

Oyla:

surcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
xiaomi mi8 se
Konular
3
merhaba , eğer ürününüzün bootloader kilidi açık değil ise geliştirici seçeneği ayarlarından bootloader kilidini açma talebi yapmanız gerekiyor. Bunun akabinde 15 gün bekledikten sonra cihazınızın kilidi açılacaktır. O süre zarfından sonra global yani türkçe desteği olan rom yükleyebilirsiniz. Bende geçen hafta aldım bekliyorum daha 10 günü var
Merhaba hocam benimde bootloader kilidini açma talebinde bulunmam gerekiyor. Tam olarak nasıl ve nerden yapılıyor acaba tarif edebilir misiniz adım adım. Bende menü ingilizce ve nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Oyla:

generalhd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi Mix 3
Konular
0
Artık maalesef 720 saat. Yani 30 gün, (1 ay).

Oyla:

surcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
süleyman
Cihazım
xiaomi mi8 se
Konular
3
Artık maalesef 720 saat. Yani 30 gün, (1 ay).
sorun değil bir ayda beklerim. yeter ki şu işlemleri sorunsuz halledeyim. Çekiniyorum sorun çıkar diye. Gerçi global rom yokmuş sanırım mi8 se için eu rom yükleyenlerde çok şikayetçi şarjı daha hızlı bitiyor diye belkide rom yüklemem ingilizce kullanmaya devam ederim. Sonuçta google playi felan yükledim. Google kamerayı yükleyebilirim kilidi kaldırırsam.

Oyla:
Üst Alt