Soru Mi 8 için kullandığınız koruyucular

zoed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fat
Cihazım
mi 8
Konular
13
selam herkese sonunda mi 8' ime kavuştum. benim sorum şu: kullandığınız koruyucu cam ve kılıf olabilir var mı?nereden aldınız? tavsiyeleriniz nelerdir?

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
selam herkese sonunda mi 8' ime kavuştum. benim sorum şu: kullandığınız koruyucu cam ve kılıf olabilir var mı?nereden aldınız? tavsiyeleriniz nelerdir?

Zore marka nano ekran koruyucu kullanıyorum tam kapladı parmak izi bırakmıyor. Tamperli camda denemiştim fakat ekran kalitesini çok düşüyordu ve parmak izi bırakıyordu.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Zore marka nano ekran koruyucu kullanıyorum tam kapladı parmak izi bırakmıyor. Tamperli camda denemiştim fakat ekran kalitesini çok düşüyordu ve parmak izi bırakıyordu.

Kardes nerden aldin ? linki felan var mi ? Ben Nilkin H+ Pro cam koruyucu siparis etdim.nilkin saglam markadir.Sizce nasil ? Kilif ise mofi firmasinin kiliflari cok guzel ve premium kiliflar

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Kardes nerden aldin ? linki felan var mi ? Ben Nilkin H+ Pro cam koruyucu siparis etdim.nilkin saglam markadir.Sizce nasil ? Kilif ise mofi firmasinin kiliflari cok guzel ve premium kiliflar

Nilkinde çentik tarafını kaplamıyor sanırım. Zorede komple ahize hariç her yeri kaplıyor. Mofi kılıfları güzel dediğiniz gibi. Forum kuralları gereği link vermek yasaklı sanırım dilersen PM üzerinden atabilirim. Fakat google da aratıp kolayca bulabilirsin.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Nilkinde çentik tarafını kaplamıyor sanırım. Zorede komple ahize hariç her yeri kaplıyor. Mofi kılıfları güzel dediğiniz gibi. Forum kuralları gereği link vermek yasaklı sanırım dilersen PM üzerinden atabilirim. Fakat google da aratıp kolayca bulabilirsin.

Tesekkur ederim arastiricam.

Oyla:

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Fixpack onarım hizmeti aldım ben Mi Note 3 için. 175 lira ödedim. Çok sağlam bir kılıfım var ama ekran koruyucu kullanmıyorum. Ekran kırılırsa sorgusuz sualsiz yeniliyorlar. Bir senelik sözleşme, iki defa onarım hakkın var. En fazla 30 günlük yeni cihazlar için.

Oyla:

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Resim
koyabilir misin. Bende sipariş ettim. N11'den. Tam ekran kaplıyor demişsin. Görmem lazım. Tşkrlr
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zore marka nano ekran koruyucu Ekranı çentik harici kaplıyor diye biliyorum

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Resim

koyabilir misin. Bende sipariş ettim. N11'den. Tam ekran kaplıyor demişsin. Görmem lazım. Tşkrlr
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zore marka nano ekran koruyucu Ekranı çentik harici kaplıyor diye biliyorum

Zore çentik dahil her yeri kaplıyor.

Oyla:
Üst Alt