Soru Mi 8 için format atmadan root yüklemenin yolu var mı ?

lider_mi8

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Telefonu rootlamak istiyorum fakat format atarsam whatsapp erişimim gidicek . Hattımı kapattırdım bundan dolayı tekrar whatsappa giremicem ve bir çok dosyam gidicek . Root atmak için format şart mı ? Başka bir şekilde yapma yolu varmı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Telefonu rootlamak istiyorum fakat format atarsam whatsapp erişimim gidicek . Hattımı kapattırdım bundan dolayı tekrar whatsappa giremicem ve bir çok dosyam gidicek . Root atmak için format şart mı ? Başka bir şekilde yapma yolu varmı ?
Bootloader kilidi açıksa formata gerek yok hocam

Oyla:

lider_mi8

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sercan
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bootloader kilidi açık hocam . Formatsız nasıl root atacagım forumda varsa konusu link alabilirmiyim rica etsem .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-29-13-36-22-880_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-29-13-36-22-880_com.android.settings.jpg
    262,5 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
twrp kuracaksınız. varsa magisk flaşlayın. ya da data yedeği alıp bilgisayara aktarın. 4 wipe ve format data yapıp twrpyi yeniden başlatın. bilgisayardan indirmiş olduğunuz herhangi bi' custom romu telefonun hafızasına atın ve yükleyin. peşine magisk flaşlayın ve onun da peşine data yedeğini yükleyin. hiçbir sorun yaşamazsınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader kilidi açık hocam . Formatsız nasıl root atacagım forumda varsa konusu link alabilirmiyim rica etsem .
bu arada oem kilit açma açık. telefonu bi' yeniden başlatın. mi yazısı gelince altında unlocked yazıyor mu ?

Oyla:
Üst Alt