Yardım Mi 8 için en iyi şarj cihazı önerisi

Baris6161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar telefonun 18watt'a kadar hızlı şarj desteklediğini ve ayrıca quickcharge 4.0+'a sahip olduğunu öğrendim. En iyi hızlı şarj cihazı olarak ne önerirsiniz. Fiyat maximum 100 lira olmalı. Şöyle bir cihaz buldum ancak 18 watt cihazın özellikleri arasında yok. Uygun olur mu?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Maksimum 18w desteği olduğu için daha üst bir adaptör almanıza gerek yok ama alırsanız da 18w verecektir (ileriye dönük kalsın diyorsanız alabilirsiniz). Ayrıca bağlantıdaki şarj adaptörü sahte. Kişilerin attığı görsellere bakarak bile anlaşılabilir durum. Çoğu sitede, çoğu satıcı sahte ürün satıyor zaten. Önünüze ilk gelen yerden almayın.

Orijinal 18w adaptörü buradan alabilirsiniz (sadece adaptör):

Orijinal 33w adaptörü de buradan alabilirsiniz (yine sadece adaptör):

Stalcore

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
ben ttec 18w olanı kullanıyorum

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Xiaominin mağazası yakınlarınızda varsa 65 tl ye sadece orjinal başlığı almıştım. Oradan alabilirsiniz.

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
18W'dan yukarısını alma benim cihaz mi 9 27w destekliyor max ben gittim 33W'lık adaptör aldım 18W orijinal adaptörümden daha yavaş sarj ediyor ve telefonu kastırıyor bilgin olsun

Baris6161

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Mi 8
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maksimum 18w desteği olduğu için daha üst bir adaptör almanıza gerek yok ama alırsanız da 18w verecektir (ileriye dönük kalsın diyorsanız alabilirsiniz). Ayrıca bağlantıdaki şarj adaptörü sahte. Kişilerin attığı görsellere bakarak bile anlaşılabilir durum. Çoğu sitede, çoğu satıcı sahte ürün satıyor zaten. Önünüze ilk gelen yerden almayın.

Ürünün satıcısı ürünün orijinal olduğunu belirtiyor. Yalan söyleme durumu olur mu acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ürünün satıcısı ürünün orijinal olduğunu belirtiyor. Yalan söyleme durumu olur mu acaba?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tabi ki olur hocam. En basitinden atılan fotoğraflarda kişilere gelen adaptörler birbirinden farklı ve herhangi bir ilin çarşısında bulunan çakma adaptörler ile aynı kutuda veya komple kutusuz şekilde geliyormuş. Orijinal adaptör satan böyle mi satar? :) Bu satıcıdan almamanızı tavsiye ederim. :)

MIUI Türkiye Market, Cepport ile işbirliği yapıyor. Tamamen orijinal ürünler satıyor. Size attığım bağlantıdan gönül rahatlığıyla alabilirsiniz zira ben de kendim satın aldım 18w'ı buradan. :)

rido_knight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Sadece forum odaklı gezindiğim için burada ürün satıldığını bilmiyordum. Forum araması yapınca gördüm bu konuyu. Mi 9t ve Mİ 8se için 18w şarj aletinden aldım. Fiyatı orijinalliğe daha yakın olduğu için çok iyi gerçekten. Üzerindeki q&r kodu ile seri nosu aynı. Kabartması fontları da sahte gibi değil. USB tester ile ölçüm yaptığımda orijinal cihazdan alabildiğim watt değerini görebildim. Teşekkürler

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
189
Sadece forum odaklı gezindiğim için burada ürün satıldığını bilmiyordum. Forum araması yapınca gördüm bu konuyu. Mi 9t ve Mİ 8se için 18w şarj aletinden aldım. Fiyatı orijinalliğe daha yakın olduğu için çok iyi gerçekten. Üzerindeki q&r kodu ile seri nosu aynı. Kabartması fontları da sahte gibi değil. USB tester ile ölçüm yaptığımda orijinal cihazdan alabildiğim watt değerini görebildim. Teşekkürler
Zaten orijinal ürün hocam. Cepport ile anlaşma olduğu için orijinal ürün satılıyor MIUI Türkiye Market'te. :)

Üst Alt