Yardım Mi 8 googleadservices

lakamakacaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miroom
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba. Chrome den bazı sitelere girince bağlanmayı reddetti hatası alıyorum. Varmı çözümü. Eu rom yukledikten sonra oldu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-13-21-49-35-975_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-02-13-21-49-35-975_com.android.chrome.jpg
    164,2 KB · Görüntüleme: 4

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Host dosyalarıyla alakalı. Kendiliğinden reklam engelleyici var. İnternette dolaşırken reklamları göstermez, ondan dolayı google reklamlı linkleri de açmıyor.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Oyla:

alibora

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Poco f5
Konular
0
KESİN ÇÖZÜM İÇİN BU YORUMU OKUYUN!!!
Bende bu sitede ve diğer sitelerdeki, videolardaki çözümlerin hepsini denedim, chrome, firefox ve opera gibi tarayıcı ayarlarıyla oynadım, telefondaki bütün ayarlarla oynadım ama değişen birşey olmadı. Chrome, Firefox, Opera gibi uygulamalardanda denedim hepsinde "Bu siteye ulasilamiyor ww.googleadservice s.com ana makinesinin yanit vermesi çok uzun sürdü" hatasını aldım. Reklam engelleyici uygulamaları kaldırdım gene olmadı, sonra aklıma geldiki ben internet kampanyası için Turkcell uygulamasından reklam engelleyici servis almışım ve sorunun bundan olduğunu düşündüm, babamın Wifi sine bağlandım, babamın internetiyle herhangi bir tarayıcıdan reklamlı alısveris sitesine ve reklamlı baska bir siteye girince hata vermedi ve reklamlı siteye girdi. Çünkü babamın hattında Reklam Engelleyici servis yoktu. Gsm operatörlerinden (Turkcell, Vodafone vs.) Reklam Engelleyici Servis kullanıyorsanız iptal edin. Turkcell Dijital Operatör yada Vodafone Yanımda uygulamalarından paket ve servis bölümünden kontrol edin reklam engelleyici servis varsa iptal edin. Yada telefonunuzda muhtemelen reklam engelleyici uygulama yada özellik açıktır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-11-08-32-56-929_com.ttech.android.onlineislem.jpg
    Screenshot_2024-08-11-08-32-56-929_com.ttech.android.onlineislem.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 3
Oyla:
Üst Alt