Yardım Mi 8 Global versiyon Güncelleme

Omur212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömür
Cihazım
T40
Konular
3
Merhaba,çok severek aldığım mi 8 cihazımdan soğuma noktasına geldim. Cihazın hiçbir özelliği tam çalışmıyor,ne kamera stabil çalışıyor ne de kamerada gece modu ve 960 fps yavaş çekim var ve birde ön kamerada aı desteği yok. Ekran açık modunda yani kilit ekranı ayarı yapılmıyor ve bunun gibi birçok sıkıntı ve eksiklik ben bu durumlardan dolayı hayal kırıklığına uğradım. Ne android pie güncellemesi geldi hoş gelenede çokta bir farkı yok diye duyumlar aldım benim versiyon 10.0.3.0 stabil umarım en kısa zamanda tüm hatalar düzeşir.
Not: Konuyu doğru yere açmadıysam özür dilerim

lilgurabi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
mi mix 2
Konular
1
Merhaba, Mi8 i alalı 3 hafta oldu ama sizinle aynı fikirde değilim..

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Beta sürüme 960 kare saniye ağır çekim modu, gece modu ve android 9 sürümü hali hazırda gelmiş durumda. Hiçbir sorun yok şuan için bunlarda. Beta sürüme geçmeyi düşünebilirsiniz veya tüm bu özelliklerin kararlı sürüme gelmesini bekleyebilirsiniz.

Oyla:

Omur212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömür
Cihazım
T40
Konular
3
Beta sürüme 960 kare saniye ağır çekim modu, gece modu ve android 9 sürümü hali hazırda gelmiş durumda. Hiçbir sorun yok şuan için bunlarda. Beta sürüme geçmeyi düşünebilirsiniz veya tüm bu özelliklerin kararlı sürüme gelmesini bekleyebilirsiniz.
Yükleme linki verebilirmisiniz?

Oyla:

anticlock

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
FIRAT
Cihazım
Mi 8
Konular
12
Yükleme linki verebilirmisiniz?
Merhaba Ömür, Sıkıntılarının tamamının çözümü mevcut. Mi8 aldığın için pişman olmayacaksın. Ben İphone 7 den geçiş yaptım ve seninle aynı sürümü kullanarak telefondan çok memnun kaldım. Yazılım konusunda tecrübe kazanarak iyileştirmeleri yavaşça yapmaya başlıyorum. Forum desteği çok önemli. aşağıdaki linkten ilgili konuya ulaşabilirsin fakat 10.0.3.0 sürümünden direkt geçiş yapılamıyor. Şu an 960 fps kullanılan romu yüklemeye çalışıyorum, kısa sürede sonuç alırsam seninle paylaşacağım.

Rom - Mi8 Android 9 (Pie) - MIUI 10.1 - China Stable MIUI V10.1.2.0.PEACNFI

Oyla:

Omur212

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömür
Cihazım
T40
Konular
3
Merhaba Ömür, Sıkıntılarının tamamının çözümü mevcut. Mi8 aldığın için pişman olmayacaksın. Ben İphone 7 den geçiş yaptım ve seninle aynı sürümü kullanarak telefondan çok memnun kaldım. Yazılım konusunda tecrübe kazanarak iyileştirmeleri yavaşça yapmaya başlıyorum. Forum desteği çok önemli. aşağıdaki linkten ilgili konuya ulaşabilirsin fakat 10.0.3.0 sürümünden direkt geçiş yapılamıyor. Şu an 960 fps kullanılan romu yüklemeye çalışıyorum, kısa sürede sonuç alırsam seninle paylaşacağım.

Rom - Mi8 Android 9 (Pie) - MIUI 10.1 - China Stable MIUI V10.1.2.0.PEACNFI
Aynen haklısınız zaten sorun telefon ile alakalı değil iPhone X den geçtim telefon çok başarılı sıkıntı yazılım ile alakalı inşallah en kısa zamanda hepimiz için iyi olur güncellemeler.

Oyla:
Üst Alt