Rom Mi 8 Global Kararlı Miui V10.2.1.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Codaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Kardeşim ben bugün aldım telefonu güncellemeler geldi ama temiz kurulum yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum. Şöyle ki, eskiden cihazlara mesela xperia z1 e flashtool ile yada samsung uygun başka bir program ile kendi stock romlarını atardık. Yani cihazların BL kilidinin açılmasına gerek olmaksızın. Garanti kapsamı dışına çıkmadan....
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da sonradan konuya ekleyeceğim :)
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;

Ekran Görüntüleri :

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Fastboot ile yükleme tamamlandı, her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !
Kardeşim ben bugün aldım telefonu güncellemeler geldi ama temiz kurulum yapmak daha mantıklı diye düşünüyorum. Şöyle ki, eskiden cihazlara mesela xperia z1 e flashtool ile yada samsung uygun başka bir program ile kendi stock romlarını atardık. Yani cihazların BL kilidinin açılmasına gerek olmaksızın. Garanti kapsamı dışına çıkmadan.... Bu bahsettiğin yöntemde bu dediklerim gibi mi ?

Wipe yapıyorduk telefonu önce bir güzel temizliyorduk. Yani mevcut romun üzerine direk kurmuyoruz da, temizledikten sonra son sürüm stock romu kuruyorduk hani..

Bir de bu stock romları flash tool ile seçebiliyorduk. Mesala rus generic, Turkey generic vs ... Generic dediği global olanı yani.

Ayrıca şöyle bir olay da var. Mesela ülkeye ait gereksiz yazılımlar vardı. Bunun için en sade romu buluyordum. Şİmdi mevcut yazılımımda gereksiz çok falza yazlım yok. Ama bir kaç tane kullanmayacağım google yazılımları var.

Xioami için de böyle alternatifler var mı ?

Son düzenleme:

ilhan_hd

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İlhan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
1
REDMI 4X
ANDROID SÜRÜMÜ 7.1.2. N2G47H
MIUI SÜRÜMÜ 10.1.1.0 (NAMMIFI) bir kaç gün önce güncellendi. Ogün bugündür gelen aramalarda veya giden aramalarda ekran yüzüme yaklaşınca kapanmıyor. Telefon şarjı ise, sabah 6:30 da çıkarıyordum şarjdan öğleden sonra 16:00 gibi %70 %75 gösteriyordu şimdi %34 lerde sürünüyor. Sebebi bu güncelleme olabilir mi??

Son düzenleme:

Godvspeed

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xaiomi redmi 8
Konular
1

Merhaba arkadaşlar [Android 9/Pie] Mi 8 için MIUI 10 Global Kararlı Rom ota yoluyla dağıtılmaya başlanıldı. Değişenleri aşağıya ekledim. Henüz güncellemesi telefona gelmeyen arkadaşlar için .zip dosyasını, temiz kurulum isteyen Fastboot dosyasını da sonradan konuya ekleyeceğim :)
Recovery Kurulum :
1-
OTA'dan güncellemeyi kontrol edip yüklemek. Ya da ;
2- Ayarlar - Telefon Hakkında - Sistem Güncelleme menüsünden, Güncelleme paketini menüsü altında indirdiğiniz .zip dosyasını seçerek güncellemeyi yapabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları ;

Ekran Görüntüleri :

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Fastboot ile yükleme tamamlandı, her zaman temiz kurulum.

NOT: Şahsım, miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumlu değilim !
İki uygulamayı da yüklemeniz mi lazım yoksa biri yeter mi

Üst Alt