Mi 8 Fiyat ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demircialptekin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptekin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
21

Mi Mix 2S, Xiaomi'nin kendi sitesinde Mi 8 den daha pahalı. Mix 2S Hepsiburada da 3299 TL ye satılıyor. Mi 8 in daha uygun olacağını düşünüyorum bu yüzden şahısların garantisiz getirip 3500 civarına sattığı, malının da arkasında durmayanlardan cihaz almamanızı öneririm. Dün dolandırılmanın ucundan döndüm bu yüzden bunu yazma gereği duydum. Dolandırıcının ilanı bu:
Bana havale etmemi istedi. Sonra birisi bakacak dedim babam polis memuru numara falan sorguladı sonra Gümüşhanede bulunan polis arkadaşından rica etti cihaza bakması için. Satıcıyla görüştüm ve tamam tamam dedi sonra polis arkadaş bakmaya gelecek dedim sattım cihazı dedi hemen elimde de kalmadı dedi. Bugün arkadaşımdan tekrar arattım ve 2 tane alacağımızı söyledi arkadaş. Havale vs dedi var stokta 10 tane dedi. Dün de 3 tane sattık zaten vs söyledi.
Bu ve bunun gibi olaylardan kaçınmanızı öneririm. Güvenmediğiniz sürece karaborsacılardan almayınız. Kayıtlı 3500 civarı istiyorlar, beklemenizi öneriyorum. En geç 2 haftaya ülkede satışa çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt