Haber Mi 8 Fiat

Sevgili arkadaşlar,
N 11 ve Gittigidiyor gibi sitelerde 3900-4000 TL bandında satılan Mİ 8 in 6/128 modeli Migros Elektronikte 3399 TL ye satışta.
Heyecanla Mİ 8 bekleyenler için bence bulunmaz bir fırsat. Eğer ki fiatların daha da aşağıya düşüneceğini düşünenler varsa bence büyük bir yanılgı içindeler. Zira Dolar kuru bugün itibariyle 5.09 TL civarında seyrediyor ve ekonomimizin kırılgan yapısı yüzünden yerinde durmayacağı ve yükseliş trendini sürdüreceği artık gün gibi aşikâr.

Benim kullandığım Mi 6 nın 6/128 lik versiyonu bile N 11 de 3.150 TL. den satılıyor. Gerisini siz düşünün artık.

mesekalkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Yalnız hocam fiat değil fiyat olacak o :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben de aynısını düşünüyordum ya dedim acaba başka bir şey mi anlatılıyor acaba içerde :)
Bu migros haberleri dolanıyor ancak ben hala resmi bir aktüel görmedim migros a dair kendi internet sitelerinde de bir şey göremedim pek ancak yine de eğer böyle bir olay olursa hemen koşulması gerekir.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Yalnız hocam fiat değil fiyat olacak o :)

Emekli bir eğitimcinin küçük kusurunu yüzüne vurmak size yakışıyor mu Mkalkan21 hocam? Şimdi durduk yere yüzüm kızardı bak !!!! devil~~ <3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben de aynısını düşünüyordum ya dedim acaba başka bir şey mi anlatılıyor acaba içerde :)
Bu migros haberleri dolanıyor ancak ben hala resmi bir aktüel görmedim migros a dair kendi internet sitelerinde de bir şey göremedim pek ancak yine de eğer böyle bir olay olursa hemen koşulması gerekir.

fatih8134

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Konular
1

mesekalkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Emekli bir eğitimcinin küçük kusurunu yüzüne vurmak size yakışıyor mu Mkalkan21 hocam? Şimdi durduk yere yüzüm kızardı bak !!!! devil~~<3

Hocam 4 gündür içinden bakmaya çalışıyorum bi türlü buraya varamıyordum. Fiyat sıralamasından gidilmiyor bir türlü çünkü bu sayfaya.
Garanti mevzusu iyiyse değerlendirilmesi gerekir. Ancak bugün forumda KVK ile ilgili bile şikayet varken insanın garantiden soğuyası geliyor.

Şovlar başladı en sonunda bizi pişman edicekler yurtdışından aldığımız için baksanıza fiyatlara :D

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Emekli bir eğitimcinin küçük kusurunu yüzüne vurmak size yakışıyor mu Mkalkan21 hocam? Şimdi durduk yere yüzüm kızardı bak !!!! devil~~

Estağfurullah hocam yanlışınızı yüzünüze vurmak değilde dalgınlıkla y harfini unutmuşsunuzdur diye söylemiştim

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Estağfurullah hocam yanlışınızı yüzünüze vurmak değilde dalgınlıkla y harfini unutmuşsunuzdur diye söylemiştim

Yaş ilerledi tabii. 5.15 İnçlik bir ekranda siz gençler gibi işlem yapmak zor geliyor. Böyle giderse kulakları çınlasın Skorpi hocam gibi Mi Max 2 kullanmak vaktimiz yaklaşmış demektir. Sevgilerimle...

Üst Alt