Yardım Mi 8 Explorer Edition Global Rom Nasıl Yüklenir

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Arkadaslar Telefonu çinden aldım bl kilidini felan açmayı bilmiorum yardımcı olurmusunuz bide global romu varmı Türkçe için yardımcı olursanız cok minnettar kalırım

mtunc52

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Bi Arkadaşın Mi8 EE sinde mi8 pro rom kurulu ve sadece 3d yüz tanıma hariç stabil çalışıyor gözlerimle gördüm

Oyla:

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Bi Arkadaşın Mi8 EE sinde mi8 pro rom kurulu ve sadece 3d yüz tanıma hariç stabil çalışıyor gözlerimle gördüm

Tüm özelliklerini kullanabileceğiniz Türkçe dil desteği olan ve telefonunuz için özel yapılmış bir rom varken farklı bir rom kullanmak için ısrar etmek isterseniz tabi ki kullanılabilir sonuçta telefon sizin istediğinizi yapabilirsiniz :)

Oyla:

mtunc52

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
1
Evet katılıyorum dediğinize fakat cihaz bende olmadığı için arkadaş riske atmayıp öyle kullanmak istiyor :)

Oyla:

hunter07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 8 EE
Konular
5
Tüm özelliklerini kullanabileceğiniz Türkçe dil desteği olan ve telefonunuz için özel yapılmış bir rom varken farklı bir rom kullanmak için ısrar etmek isterseniz tabi ki kullanılabilir sonuçta telefon sizin istediğinizi yapabilirsiniz :)
Hocam iyi güzel diyorsunuz ama malum telefonların çoğu çinden geldi daha doğrusu getirttik bahsettiğin türkçe rom resmi değil onu kullanacağım diye de inatlaşmıyorum ama bana resmi olmayan romu kullanmaktansa zaten kullanmadığım 3d yüz tanımadan fedakarlık yapmak daha mantıklı geliyor

Oyla:

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Hocam iyi güzel diyorsunuz ama malum telefonların çoğu çinden geldi daha doğrusu getirttik bahsettiğin türkçe rom resmi değil onu kullanacağım diye de inatlaşmıyorum ama bana resmi olmayan romu kullanmaktansa zaten kullanmadığım 3d yüz tanımadan fedakarlık yapmak daha mantıklı geliyor

Resmi rom kullanıcam diye telefonun kendisine ait olmayan romu kullanmak mantıklı geliyorsa dediğim gibi tercih sizin.
İlk attığım mesaja bakın bende resmi diye inat etmiştim, fakat bu inadımın manasız olduğunu fark ettim.
Çünkü EU rom resmi rom üzerine çoklu dil desteği eklemekten başka birşey yapmıyorlar. Takdir sizin.

Oyla:
Üst Alt