İnceleme Mi 8 Explorer Edition Ekran Altındaki Parmak İzi Sensörü

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Ben bu mesajı okuduktan sonra çok uzun süre baktım sağdan, soldan, gün ışığında, evde fakat fark edemedim. Benim cihazda olmayabilir yada benim gözler sizinki kadar iyi algılamıyor olabilir.

alxas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alxas
Cihazım
xiaomo mi 8
Konular
3
merhaba arkadaslar bende mi 8 explorer ismarladim mi 8 alacaktim ama parmak izi arka kapakta sevmedigim icin mi8 explorer aldim amam simdi bu forumda okudugum kadariyla parmak izi gölge yapiyormus bu ne kadar dogru benim oldugum yerde telefon yok kendim bakamiyorum bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim eger dedikleri gibi ise ismarladigim cihazi iade etmeyi dusunuyorum

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
merhaba arkadaslar bende mi 8 explorer ismarladim mi 8 alacaktim ama parmak izi arka kapakta sevmedigim icin mi8 explorer aldim amam simdi bu forumda okudugum kadariyla parmak izi gölge yapiyormus bu ne kadar dogru benim oldugum yerde telefon yok kendim bakamiyorum bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim eger dedikleri gibi ise ismarladigim cihazi iade etmeyi dusunuyorum

bende hiç sıkıntı yok. uzun süre inceledim gölge yapan bir şey yok. en azından şöyle söyliyim benim cihazımda yok. arkadaşlar yanlış söylüyormuş gibi olmasın ben kendi cihazımda rastlamadım.

alxas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alxas
Cihazım
xiaomo mi 8
Konular
3
Verdiğin bilgiler için teşekkürler

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Mi8 proda da parlak güneş altında belli oluyor. Diğer koşullarda belli değil.

Aynen güneş ışığı belli bir açıdan vurunca gözüküyor ama kafaya takacak bir sorun değil en azından IMEi kadar

alxas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alxas
Cihazım
xiaomo mi 8
Konular
3
MI 8 pro dediginiz hangi model anlamadim benim bildigim mi 8 mi 8 explorer var ama pro modelini göremiyorum bir iki resim atarsaniz sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

oyle bir sogudum telefondan gonderen firma daha göndermedi iptal edeyim diye dusunuyorum

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5
Mi8 Pro ve Explorer hemen hemen aynı pro avrupada çıkardığı ismi, explorer sadece çinde satışı devam ediyor. Mesela pro için global rom çıktı fakat explorer edition da henüz yok.

alxas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alxas
Cihazım
xiaomo mi 8
Konular
3
tekrar merhaba arkdaslar iki gün önce telefonum mi 8 pro elime gecti dhl firmasi ile tam 5 günde elime gecti ve gümrükte takilma felan olmadi iki gündür inceliyorum telefon gercekten güzel. benim tel global versiyonu ve benim yasadigim ulkede ime kayit sorunu yok su ime kayit sorunu bilgim kadariyla sadece türkiyede var. bazi arkadaslar ime sorunundan dolayi xiaomi, yi sucluyorlar arkadaslar ben avrupada yasiyorum ve yaklasik 40 ayri ulkeden insanla calisiyorum hic bir ulkede ime kayit diye bir olay yok. evet su parmak izi sorununa gelince ben böyle bir sorun göremedim gerci iki gündür günes yok yagmurlu hava belki günesli acik havada görünüyordur diye düsünüyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
tekrar merhaba arkdaslar iki gün önce telefonum mi 8 pro elime gecti dhl firmasi ile tam 5 günde elime gecti ve gümrükte takilma felan olmadi iki gündür inceliyorum telefon gercekten güzel. benim tel global versiyonu ve benim yasadigim ulkede ime kayit sorunu yok su ime kayit sorunu bilgim kadariyla sadece türkiyede var. bazi arkadaslar ime sorunundan dolayi xiaomi, yi sucluyorlar arkadaslar ben avrupada yasiyorum ve yaklasik 40 ayri ulkeden insanla calisiyorum hic bir ulkede ime kayit diye bir olay yok. evet su parmak izi sorununa gelince ben böyle bir sorun göremedim gerci iki gündür günes yok yagmurlu hava belki günesli acik havada görünüyordur diye düsünüyorum
Telefon ekranının üzerine başka bir telefonun flaşını tuttuğunuzda ve ekranı biraz yan çevirdiğinizde belli olacaktır hocam fakat normal kullanımda fark etmek neredeyse imkansız.

mustafahurma

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa Hurm
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Evet benim cihazda da var, telefonu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ilk defa dün fark ettim acaba bu hani ekran izi falan kalma olayı var öyle bir şey mi dedim, baktım sadece orada parmak izi okuyucusu olduğunu tahmin ettim. Bir iki saat sonra da kayboldu, şu an yok. Neden ara ara çıkıp kayboluyor açıkçası bir problem mi bilmiyorum

Üst Alt